Güpür Detaylı Tunik Modelleri

Güpür Detaylı Tunik Modelleri

Güpür Detaylı Modelleri

Gerek ev süslemelerinde olsun gerekse de kıyafet süslemelerinde detaylar çok önemli bir yer tutmaktadır. Ancak bazı detaylar vardır ki oldukça önemli ve katıldığı kıyafete oldukça farklı bir hava katmaktadır. Bunların başında danteller gelmektedir. Dantel tasarımları da kendi içerisinde farklı kategorilere ayrılırken bunların tercihinde önemli bir yeri de güpür danteller tutmaktadır. Katıldığı birçok kıyafette başarılı çizgiler yakalayan bu detaylarla hazırlanan önemli bir kıyafette güpür detaylı tunik modelleri olmuştur.

Güpürlü Tesettür Tunik

Ülkemizde tunik modelleri daha çok genç kesim tarafında kullanılan bir kıyafet olsa da farklı tasarımlar farklı yaş gruplarına hitap edebilmektedir. de genç hanımlarla beraber gerek orta yaşa gerekse de yetişkin hanımlara hitap eden ürünler olmuştur. Kimi zaman sade bir şekilde tasarlanan bu tunikler, güpür dantel detaylarıyla adeta özel bir tasarım halini almaktadır. Güpür kelimesi köken olarak Fransızcadan geçtiği için daha çok Fransız danteli olarak adlandırılmaktadır. İpek veya iplikten dekoratif bir şekilde geniş ilmeklerle oluşturulan bu dantellerde farklı motifler kullanılmaktadır. Bazen de bir şerit şeklinde hazırlanarak kıyafete eklenen bu detaylar süslemelerin önemli bir parçasını oluşturmaktadır.

Güpürlü Modern Tunik

Güpür detaylı tunik modellerinde güpürler çoğu zaman kıyafetle aynı renk olmakta ve adeta kıyafetin bir parçası şeklinde göze hitap edebilmektedir. Tek renk ve sade kıyafetler tek başına bulunması bu detayın daha göz alıcı ve kıyafet üzerinde daha net şekilde görünmesini sağlamıştır. Çoğunlukla kıyafetin ön kısmında gördüğümüz güpür detaylar bazen arka kısımlarda da yer almaktadır. Ön bölgede kendine yer bulan güpür detaylı tesettür tunik modellerinde güpürler çoğunlukla bir bölgede yoğunlaşmaktadır. Bazen boyun kısmında denk geldiğimiz bu aksesuarlar bazen göğüs bölgesinde bazen de tuniklerin uç kısımlarında kendine yer bulmuştur.  Birde kol kısımlarında denk geldiğimiz modeller söz konusudur. Günlük yaşantıda kullanabileceğiniz modeller şeklinde hazırlanan tasarımların yanında sizler için önemli ortamlarda da kullanabileceğiniz çok şık ve zarif güpür detaylı tunik modelleri bulunmaktadır. Yeni sezonda da eskisi kadar rağbet göreceğini düşündüğümüz güpür detaylı özellikle klasik giyinmeyi seven hanımlar için ilgi duyulabilecek modellerdir. Kalitesine, kullanılan güpür detayların yoğunluğuna ve modasına göre farklı fiyat seçenekleri bulunsa da güpür detaylı tunik modellerine her bütçeden tesettürlü hanım sahip olabilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?