Kışlık Etek Modelleri

  • 17 Aralık 2018
  • 645 kez görüntülendi.

Kış mevsimine giyilen önemli kıyafetler vardır. Kaban, panço, mont gibi dış giysilerin yanında elbise, tunik, gömlek, etek gibi kıyafetlerinde kışlık modelleri söz konusudur. Bu yazıda da değineceğimiz bu sezonda tesettürlü bayanların önemli tercihleri arasında yer almıştır. Hem şık görünmek hem de sıcak kalmayı hedefleyen tesettürlü bayanlar kışlık etek modellerine ilgisini arttırmıştır.

Tesettür kışlık etek modellerinde dikkat edilmesi gereken özelliklerden biri de kullanılan kumaş modelleridir. Bu mevsimde etek modellerinde naylon ve polyesterden ziyade kaşe etek, yünlü etek ve pamuklu etek modelleri tercih edilmektedir. Özellikle kaşe eteklerin kışlık etek modelleri arasında yeri oldukça fazladır. Hem şık yapısı hem de kıyafetlerle kombini güzel olması bu ürünün tercih edilme sebepleridir. Kışlık etek modellerinde belli renklerin ve modellerin ön plana çıktığını görmekteyiz. Kahverengi, gri ve siyah renkleri yoğunlukla kullanılmış kışlık etek modellerinde. Kış mevsiminin renklerini yansıtan bu kıyafetler genel olarak tek renkten oluşmakta ve desenleri bulunmamaktadır. Bu modellerde tercih edilen tasarımlar arasında geniş pileleri olan etek modelleri yoğunluktadır; ayrıca kemerli etek modelleri de bu sezonun tercih edilen önemli modellerindendir. Daha çok botlar ve çizmelerle kombin yapılan bu kıyafetlerin özellikle kazaklarla harika bir şekilde kombinlendiği gözlerden kaçmamaktadır. Kombinde uyulması gereken önemli noktalardan biride başörtüsünün tek renk ve desensiz olması. Bu şekilde kışlık etek kombininizi şık bir şekilde oluşturabilir hem şık hem de sıcak kalabilirsiniz. Kış mevsiminin soğukluğunu yaşadığımız bu günlerde dış giysilerle beraber kışlık etek modellerini de tercih etmeli hem sağlığınıza hem de şıklığınıza dikkat etmelisiniz.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Puantiyeli Kıyafet Modelleri başlıklı makalemizde Tesettür Puantiyeli Abiye Modelleri, Tesettür Puantiyeli Elbise Modelleri ve Tesettür Puantiyeli Kıyafet Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:eteklik modelleri
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ