Lastikli Tesettür Etek Modelleri

  • 08 Ocak 2020
  • 49 kez görüntülendi.

Tesettür etek modelleri yıllardan beri kullanılan ve tesettürün en öncü kıyafetleri arasında gelen tasarımlar olmuştur. Tabi her ne kadar geçmişi eskilere dayansa da tasarımları ve çeşitleri günden güne zenginleşmektedir. Bu yüzden çok sayıda tesettür etek tasarımı tesettürlü hanımların beğenisine sunulmaktadır. de en çok tercih edilen ve kullanımı en geniş olan etek modellerinden bir tanesi olmuştur.

Lastikli tesettür etek modellerinde lastikler genelde eteklerin bel kısmında bulunmakta ve belinizin genişliğine göre etekler şekil almaktadır. Bunun yanında kat kat olan modellerde de eteklerin belli kısımlarına lastik detaylar eklenmeye çalışılmıştır. Genelde ince ve esnek kumaşlardan tasarlanan lastikli tesettür etek modelleri daha çok gündelik hayatın bir kıyafeti olmuştur. Günlük hayatta, ev içerisinde, misafirliğe giderken ve kendinizi rahat hissedebileceğiniz her ortamda tercih edebileceğiniz kıyafet tasarımlarından biri olmuştur. Lastikli tesettür etek modellerinde hem sade ve tek renkten oluşan etekler tasarlanırken hem de desenli ve renkli kıyafetler tasarlanmaktadır. Bunun yanında bu kıyafet tasarımlarının bazı çeşitlerine düğme detayları eklenmektedir. Kıyafetlerin bel kısımları dar olurken bileklere doğru giderken genişleyen tasarımlar olmuştur. Kullanışlı ve rahat tasarımlardan biri olan lastikli tesettür etek modelleri uygun fiyatlarıyla da oldukça cezbedici bir kıyafet modeli olmuştur. Bu yüzden hemen hemen her tesettürlü hanımın dolabında en az birkaç tane bulunan bir etek çeşididir.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Şifon Abiye Elbise Modelleri başlıklı makalemizde En Güzel Tesettür Şifon Abiye Elbise Modelleri, En Özel Tesettür Şifon Abiye Elbise Modelleri ve Tesettür Dantelli Şifon Abiye Elbise Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ