Tesettür Şifon Abiye Elbise Modelleri

  • 07 Ocak 2020
  • 75 kez görüntülendi.

Tesettürde zarafetin ve tasarımın yanında kumaşlarda önemli bir yer tutmaktadır. Tesettür kıyafetlerde birçok kumaş çeşidi kullanılmaktadır. Kullanılan kumaşlardan bir tanesi de şifon kumaşlardır. Tesettürün birçok alanında kullanılan şifon kumaşlar önemli bir yer tutmaktadır. Şifon kumaşlarla yapılan tesettür kıyafetlerden şık ve güzel olanlardan biri de tesettür şifon abiye elbise modelleridir.

Tesettür abiye elbise modelleri özel günlerin önemli bir kıyafeti olduğu için şıklığın yanında rahatlığında önemli bir payının olması gerekmektedir.  de bu anlayış doğrultusunda üretin kıyafetlerden bir tanesidir. Kıyafetler ince ve rahat kumaşlardan üretilen bir kıyafet çeşididir. Normalde tek kattan üretilen şifon kumaşlar tesettür şifon abiye elbise modellerinde birkaç katın üst üste gelmesiyle hazırlanmaktadır. Buradaki amaç kıyafetin tesettüre uygun olmasıdır. Tesettür şifon abiye elbise modelleri ince yapısından dolayı yaz mevsimlerinde kullanılan bir kıyafet çeşidi olmuştur. Kıyafetlerin kimi tasarımlarında sadelik önce tutulurken kimi tasarımlar süsler ve detaylarla zenginleştirilmektedir. Sadece genç tesettürlü hanımların değil yetişkinlerinde bu kıyafete yönelik ilgisi ve beğenisi oldukça fazla olmuştur. Rahat yapısının yanında tesettür şifon abiye elbise modellerinde geniş kesim tasarımlarda kullanılmaktadır. Siyah, bordo, mor gibi renkler bu tasarımlarda çok fazla tercih edilen renkler olmayı başarmıştır.

Bir önceki yazımız olan Pınar Şems Tesettür Takım Modelleri başlıklı makalemizde En Güzel Pınar Şems Tesettür Takım Modelleri, Pınar Şems Tesettür 2'li Takım Modelleri ve Pınar Şems Tesettür 3'lü Takım Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ