Modern Tesettür Manto Modelleri

Modern Tesettür Manto Modelleri

Mantolar tesettürlü bayanların yıllardan beri dışarı çıkarken kullandıkları en büyük yardımcılarındandır. Tabi bu yardımcı kıyafet yıllardan beri modanın etkisiyle gittikç değişmeye ve gelişmeye başlamıştır ve en modern halini almıştır. Bazı markalar özellikle üzerinde oldukça yoğunlaşmış bu ürünler üzerinde kendi tasarımlarını kullanmışlardır.

Kışlık ve yazlık farklı modern mevcuttur, bunlarda kendi içinde kumaşlarına ve tasarımlarına göre farklılık göstermektedir. Şimdi sizlere bazı modern manto modellerinin çeşitlerini yazalım. Bunlar kaşe manto, keçe manto, kuşaklı manto, kaz tüyü mantolar, kapüşonlu mantolar, fermuarlı mantolar, düğmeli mantolar, kürklü mantolar, tüylü mantolar, mantolar, gizli düğmeli mantolar gibi farklı çeşitleri bulunmaktadır.

Şimdilerde mont ve kaban tarzı mantolar daha popüler bir hal almıştır. Modanın gelişmesiyle beraber çeşitlilik te artmıştır. Ve buda tesettürlü bayanların farklı alternatifleri değerlendirmesine olanak sağlamıştır. Modern manto modelleri daha çok koyu renkler olarak tasarlanmıştır. En fazla tercih edilen renkler: gri, kahverengi, füme, siyah, lacivert, mor ve kırmızıdır. Modern manto modelleri üzerinde yoğunlaşan bazı modellerinin ismini verelim ve sizlerde bu alternatifler arasında kendi tarzınıza ve bütçenize uygun olan marka ve modeller üzerinde yoğunlaşabilirsiniz. Örneğin Armine manto modelleri, Alvina manto modelleri, Nihan manto modelleri, Tuğba manto modelleri, Miss Cazibe Manto modelleri, Tesse manto modelleri…

Sizler için hazırladığımız modern manto modelleri galerisine bir göz atalım isterseniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?