Modern Tesettür Parka Modelleri

Modern Tesettür Parka Modelleri

Merhabalar değerli okuyucularımız. ürünlerinden olan ve özellikle genç bayanların daha çok tercih edildiği bir üründür parka modelleri. Son zamanlarda tesettürlü genç bayanların ilgi odağı haline gelen tesettür parka modelleri kış mevsiminin yaklaşmasıyla birlikte mağazalarda ki vitrinlerde yerini almaya başlamıştır.

Daha çok kalın bir yapısının olması, vücudu iyice sarıp daha sıcak tutması, dizlere kadar uzanan yapısı dolayısıyla genç bayanların tercihi olmuştur. Genç bayanların tercih etmesinin başka bir sebebi ise sportif görünmesidir. Tesettür parka modelleri daha çok koyu renklerin ön plana çıktığı bir üründür. Soğuk havalarda özellikle sıcak tutması, soğuğu en asgari biçimde hissettirmesi vücudu iyice kapatması en güzel özelliklerinden olmuştur. Çok gösterişli olduğunu söyleyemeyiz tesettür parka modellerinin. Daha çok sadelikten yanadır. Bel kısmındaki ip sayesinde vücudu daha iyi sarar.

Genellikle kapşonlu modelleri tercih edilir. Son zamanlarda modanın etkisiyle tüylü modelleri piyasalarda daha çok görünmeye başlamıştır. Bunlar daha şık ve modern bir görünüme sahiptirler. Genellikle kapşon kısmı tüylü olan modeller tercih edilmekle beraber fermuar kısmında tüyleri bulunan modeller de yavaş yavaş etkisini göstermektedir. En fazla tercih edilen renkler şöyledir: ilk başta yeşil daha sonraları mavi, açık kahverengi, gri ve siyahtır. Tesettür parka modelleri kullanırken altına giyeceğiniz ayakkabının bot olması kombin açısından çok önemlidir. Renkler daha çok mat bir görüntüdedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?