Modern Tesettür Yelek Modelleri

Modern Tesettür Yelek Modelleri

Bu yazımızın konusunu modasına sonradan katılan ve tesettürlü bayanların şuan sıklıkla tercih etmiş olduğu tesettür yelek modelleri oluşturacaktır.
Son zamanlarda moda akımının etkisinde kalan tesettür ürünlerinin yeni parçalarından olan hızlı bir şekilde yayılmaya devam etmektedir. Üreticilerin farklı kesimlerle, farklı kumaşlarla, farklı modellerle tesettürlü bayanların hizmetine sundukları her kesimden insanın cebine ve gönlüne hitap edecek şekildedir. Modern tesettür yelekler boyun kısmından başlayıp yaklaşık dizlerin bir karış üstüne kadar gelmektedir. Tabi daha uzun ve daha kısa modelleri de mevcuttur. Önümüzdeki sezonun modasını oluşturacak tesettür yelek modelleri önü açık olan düğmesiz modellerdir. Bunun yanında özellikle alt kısmının dantelli olduğu modellerde önümüzdeki yıl etkisini devam ettirecektir. Yetişkin bayanların tercihi ise daha çok sade modeller olacaktır.

Düğmeli veya kuşaklı modeller yetişkin bayanların öncelikli tercihi olacaktır. Tesettür hırkaların en önemli özelliği kolsuz olmalarıdır. Bundan dolayı altına giyeceğiniz veye elbisenizin uyumuna dikkat etmelisiniz. Tabi bunun yanında kullanacağınız pantolon veya modelleri de tesettür yelek modelleriyle zıt bir uyum oluşturmamalı. ğer şık biri olmak istiyorsanız kıyafet uyumu sizlere büyük ölçüde yardımcı olacaktır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?