Modern Tesettür Yelek Modelleri

Modern Tesettür Yelek Modelleri

Bu yazımızın konusunu modasına sonradan katılan ve tesettürlü bayanların şuan sıklıkla tercih etmiş olduğu yelek modelleri oluşturacaktır.
Son zamanlarda moda akımının etkisinde kalan ürünlerinin yeni parçalarından olan modern yelek modelleri hızlı bir şekilde yayılmaya devam etmektedir. Üreticilerin farklı kesimlerle, farklı kumaşlarla, farklı modellerle tesettürlü bayanların hizmetine sundukları en şık yelek modelleri her kesimden insanın cebine ve gönlüne hitap edecek şekildedir. Modern yelekler boyun kısmından başlayıp yaklaşık dizlerin bir karış üstüne kadar gelmektedir. Tabi daha uzun ve daha kısa modelleri de mevcuttur. Önümüzdeki sezonun modasını oluşturacak yelek modelleri önü açık olan düğmesiz modellerdir. Bunun yanında özellikle alt kısmının dantelli olduğu modellerde önümüzdeki yıl etkisini devam ettirecektir. Yetişkin bayanların tercihi ise daha çok sade modeller olacaktır.

Düğmeli veya kuşaklı modeller yetişkin bayanların öncelikli tercihi olacaktır. hırkaların en önemli özelliği kolsuz olmalarıdır. Bundan dolayı altına giyeceğiniz gömlek veye elbisenizin uyumuna dikkat etmelisiniz. Tabi bunun yanında kullanacağınız pantolon veya etek modelleri de yelek modelleriyle zıt bir uyum oluşturmamalı. Eğer şık biri olmak istiyorsanız kıyafet uyumu sizlere büyük ölçüde yardımcı olacaktır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?