Modern Tesettür Yelek Modelleri

  • 23 Ekim 2017
  • 2.247 kez görüntülendi.

Bu yazımızın konusunu tesettür modasına sonradan katılan ve tesettürlü bayanların şuan sıklıkla tercih etmiş olduğu tesettür yelek modelleri oluşturacaktır.
Son zamanlarda moda akımının etkisinde kalan tesettür ürünlerinin yeni parçalarından olan hızlı bir şekilde yayılmaya devam etmektedir. Üreticilerin farklı kesimlerle, farklı kumaşlarla, farklı modellerle tesettürlü bayanların hizmetine sundukları her kesimden insanın cebine ve gönlüne hitap edecek şekildedir. Modern tesettür yelekler boyun kısmından başlayıp yaklaşık dizlerin bir karış üstüne kadar gelmektedir. Tabi daha uzun ve daha kısa modelleri de mevcuttur. Önümüzdeki sezonun modasını oluşturacak tesettür yelek modelleri önü açık olan düğmesiz modellerdir. Bunun yanında özellikle alt kısmının dantelli olduğu modellerde önümüzdeki yıl etkisini devam ettirecektir. Yetişkin bayanların tercihi ise daha çok sade modeller olacaktır.

Düğmeli veya kuşaklı modeller yetişkin bayanların öncelikli tercihi olacaktır. Tesettür hırkaların en önemli özelliği kolsuz olmalarıdır. Bundan dolayı altına giyeceğiniz gömlek veye elbisenizin uyumuna dikkat etmelisiniz. Tabi bunun yanında kullanacağınız pantolon veya etek modelleri de tesettür yelek modelleriyle zıt bir uyum oluşturmamalı. Eğer şık biri olmak istiyorsanız kıyafet uyumu sizlere büyük ölçüde yardımcı olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Moda Tesettür Panço Modelleri başlıklı makalemizde 2018 Moda Tesettür Panço Modelleri, Moda Tesettür Panço Model Kombinleri ve Moda Tesettür Panço Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ