Moda Tesettür Panço Modelleri

Moda Tesettür Panço Modelleri

Modanın etkisiyle tesettürlü bayanlara hitap etmek için üretilen bir dış kıyafet modern panço modelleri hakkında olacak bu yazımız.
Tesettürlü bayanların dışarıda kullanabileceği ürünlerden biridir modelleri. Dışarıda kullanabileceğiniz mantolar, feraceler, ceketlere rakip olacak bir ürün haline gelmiştir. Genç tesettürlü bayanların daha çok tercih ettikleri ceketlere karşın özellikle şık ve modern görünmek isteyen ve modayı takip eden yetişkin bayanlar şık tesettür panço ürünlerine yoğunlaşmıştır. Uzun, bol ve rahat olması tesettürlü bayanların tercih etmesinde büyük etken oluşturmuştur. Ayrıca şık bir görünümünün olması da tercih sebeplerindendir. Modern tesettür panço modellerinin yazlık ve kışlık modelleri mevcuttur. Ayrıca farklı kumaş ve modellerde de üretilmiştir. Boyundan başlayıp yaklaşık dizlere kadar uzanan bir kıyafettir.

Özellikle alt kısımlarını iki şekilde ayırabiliriz. Birincisi düz kesim ikincisi ise ”V” kesimdir yani hem önden hemde arkadan ”V” şeklinde bir görüntüye sahiptir. Genellikle kolsuz olan bu ürünlerde yanlardan açılan pencerelerle kollar dışarı sarkıtılır. Bunun yanında bazı tesettür panço modellerinde omuzdan sarkan bir parça ile kolların üzeri örtülür. Bu sene bu modellerin daha revaçta olacağı görüşündeyiz. Daha çok kışlık bir ürün olarak tercih edilmektedir. Şık tesettür panço modelleriyle iyi bir kombin yapmak istiyorsanız şarbınıza dikkat etmeniz lazım, eşarbınızı seçerken pançonun içine giydiğiniz elbise rengiyle eşarbınızın aynı renkte olması güzel olur.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?