Nakışlı Tesettür Bluz Modelleri

Nakışlı Tesettür Bluz Modelleri

Üst giyim tesettürlü hanımlar için her zaman önemli olan kıyafetlerden biridir. Mevsimine ve kullanılan mekanlara göre bu kıyafetler değişebilmektedir. Genel olarak kullanılan üst giyim ürünleri, gömlek, bluz, tunik, kazak, sweat gibi kıyafetlerdir. Her dönemde farklı tasarımlar ve yenilikle bizi beklese de daha çok kullanılan kıyafetler bunlardır. Tesettür de tesettürlü hanımlar arasında en fazla tercih edilen üst giyim ürünlerinden biridir. Yaş ve tarz farkı gözetmeksizin hemen hemen her tesettürlü hanım kendine uyumlu olabilecek bir bluz çeşidi bulabilir. Kimileri klasik tarzlarda olurken kimileri daha gündelik ve spor modellerdir. Nakışlı tesettür de uzun süredir tercih edilen tasarımlardan biridir.

Nakışlı Tesettür

Bazen özel bir davete uyumlu olabilecek nakışlı tesettür bazen de günlük kullanımda ve dışarı çıkarken kullanılmaktadır. Şık ve daha klasik bir görüntüsü olan bu spor tasarımlar arasında çok fazla yer almamaktadır. Özellikle arkadaş ortamında veya misafirliğe davet edildiğiniz bir yerde tercih edebileceğiniz kıyafetlerdendir. Ayrıca nakışlı tesettür okula giderken veya işe giderken kullanılabilecek kıyafetlerden bir tanesidir. İnce kumaşlardan ve rahat tasarımlardan üretimi yapıldığı için daha çok yaz aylarında tercih edilen bir kıyafettir. Genellikle eteklerle kombini daha şık olan bir üst giysisidir. Ancak pantolonlarla kombin yapmak isteyen tesettürlü hanımların sayısı da az değildir.

Nakışlı bluz modellerinde nakışlar kıyafetin tasarımına göre farklı bölgelere işlenebilmektedir. Şimdiki nakışlar daha çok makine üretimi olduğu için seri üretimi daha hızlı ve daha fazla seçenek bulunmaktadır. Nakışlar bazen bel bölgesinde bazen göğüs ve omuz bölgesinde bazen de kol kısımlarında bulunmaktadır. Daha çok açık renkli modellerin nakışlı bluz modellerinde ilgi gördüğünü biliyoruz. Kıyafet açık renk ise nakışlar koyu renkte kıyafetler koyu renk ise nakışlar açık renkte işlenmektedir. Nakışlı bluz modellerinde nakışların işlenmesine göre bu kıyafetleri bazen etek içine koyarak bazen de eteğin üstüne gelecek şekilde kullanabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?