Fermuarlı Tesettür Etek Modelleri

Fermuarlı Tesettür Etek Modelleri

Kıyafetlerde kullanılan bazı parçalar bazen bir detay olarak bazen kıyafetin bir parçası olarak bazen de aksesuar olarak kullanılmaktadır. Farklı kıyafetlerde farklı şekillerde kullanılmaktadır bu detaylar. Fermuarlarda bu detaylar arasında yer alan aksesuarlardan biridir. Bazen kıyafetin bir parçası şeklinde kullanılan fermuarlar bazen de bir aksesuar şeklinde kıyafete eklenmektedir. Genelde ürünlerinde, elbiselerde, tuniklerde ve eteklerde gördüğümüz detaylardır fermuarlar. Bizde bu yazımızda gençler arasında rağbet gören bir tasarımdan söz edeceğiz. Bahsedeceğimiz bu kıyafet fermuarlı tesettür modelledir.

Fermuarlı Tesettür Modelleri

Daha çok gündelik kıyafetler tarzında karşımıza çıkmaktadır fermuarlı tesettür modelleri. Bahsedeceğimiz ürünler daha çok aksesuar olarak kullanılan modeller olacaktır. Yoksa birçok tesettür modellerinde kıyafetin daha rahat giyilmesi için fermuarlar kullanılmaktadır. Fermuarlı tesettür modelleri kimi zaman sade bir tasarımla karşımıza çıksa da bazen de farklı tasarımlarla üretilmektedir. Daha çok salaş bir görüntü sergileyen kıyafetlerden bir tanesidir. Bazı tasarımlarda fermuarlar kumaş parçasıyla gizlense de bazı tasarımlarda açık bir şekilde detay olarak sergilenmektedir. Bazen spor bir görüntü katsa da klasik modellere uyumlu tasarımlar daha fazla bulunmkatadır.

Fermuarlı tesettür modellerinde aksesuar amacıyla kullanılan modellerde fermuarlar genelde eteğin ön kısımlarında yer almıştır. Bazen boydan boya olacak şekilde fermuarlar eklenirken bazen ufak fermuarlar şık bir şekilde kıyafete eklenmiştir. Bazı tasarımlarda ise fermuarla eteklerin yan kısımlarına eklenerek farklı bir görüntü sergilemiştir. Sokak modasına uyumlu tasarımlardan biridir fermuarlı tesettür modelleri. Fermuarların ucunda çoğunlukla halka şeklinde bir ek bulunmakta ve farklı bir aksesuar olarak görülmektedir. Gömlek ve bluzlarla kombini güzel olan fermuarlı tesettür modelleri uygun fiyatlı kıyafetlerden bir tanesidir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?