Tesettür Gabardin Gömlek Modelleri

Tesettür Gabardin Gömlek Modelleri

Tesettür dünyasında spor modellere ilgi günden güne artmaktadır. Önceleri sadece genç hanımlar spor modellere yönelirken şimdilerde orta yaş tesettürlü hanımlar arasında spor tasarımların etkisi artmıştır. Birçok farklı kıyafetin spor tasarımları piyasalarda yerini almış durumda. Yani elbise, tunik, gömlek, takım gibi birçok tesettür kıyafetin spor tasarımları üretilmeye başlanmıştır. Gömleklerde bu kıyafetler arasında spor tasarımları en çok bulunan kıyafetlerden biridir. Bazen bir kombin parçası olurken bazen de bir dış giysisi şeklinde gömlekler tasarlanmaktadır. Tesettür gabardin modelleri de günümüz spor modasını en güzel yansıtan kıyafetlerden biri olmuştur. Sokak modasına uyumlu olması genç hanımların ilgisini çekmiştir.

Tesettür Gabardin Modelleri

Bu modeller bazen bir olarak kullanılırken bazen de bir dış giysisi şeklinde kombin yapılabilmektedir. Tesettür gabardin modelleri spor giyimi benimseyen genç hanımların şu an en fazla rağbet gösterdiği kıyafetlerden biridir. Gabardin kumaş sık dokunan ince yün veya pamuktan üretilen bir kumaş çeşididir. İnce oluşu yaz aylarında tesettürlü hanımların dış giysisi olarak kullanmasını kolaylaştırmıştır. Boydan boya düğmeli olan ve tek renk, sade kıyafetlerdir. Bazen desenli modelleri de üretilmektedir. Yakalı olan bu kıyafetlerde çoğu zaman cep detayları eklenerek daha sportif bir görüntü sergilemiştir.

Tesettür gabardin modelleri çoğu zaman önü açık bir şekilde kombin yapılmaktadır. Bazen bir tişört bazen de bir sweat ile kombin yapılan bu kıyafetler bazen düğmeleri kapalı olarak kullanılmaktadır. Tesettür gabardin modelleri hem eteklerle hem de pantolonlarla uyumlu olabilecek modellerinden bir tanesidir. Geniş tasarımlar olması kıyafet içerisinde rahat hareket etmenizi sağlayacaktır. Ayrıca tesettür gabardin modelleri ince kumaşlardan üretildiği için pek fazla terletme yapmayacaktır. Tarz itibariyle koyu ve mat renklerin tercih edildiği modellerdir. Özellikle haki, siyah, lacivert, krem renkleri tesettür gabardin modellerinde tercih edilen renkler olmuştur.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?