Tesettür Etek Bluz Takım Modelleri

Tesettür Etek Bluz Takım Modelleri

Tesettür de en önemli konulardan bir tanesi de kombin meselesidir. Yani kıyafet alımında alacağınız kıyafeti tek başına değerlendirmeniz yanlış olacaktır. Elinizdeki kıyafetlerin veya buna ek alacağınız kıyafetlerin uyumlu bir kombin oluşturması gerekmektedir. Bazen ayrı ayrı parçalar halinde aldığınız kıyafetler bir kombin oluşturmaktadır. Bazen de alacağınız bir takım şık bir kombin olarak sizlere hazır bir şekilde gelecektir.

Tesettür kıyafetlerde takımlar önemli bir paya sahiptir. Bunlar arasında da pantolonlu takımlar daha fazla tercih edilen tasarımlar olmuştur. Ancak bunun yanında birde şık ve zarif olan etekli takımlar bulunmaktadır. Etekli takımların da birçok farklı çeşidi bulunmaktadır. Bunlar arasında en fazla tercih edilen modellerden biri bluz takım modelleridir.

Bluz Takım Modelleri

Klasik bir görüntü sergilese de çok fazla tercih edilen takım modellerden biridir. bluz takım modelleri sadece belli bir yaş aralığına veya belli bir tarza hitap etmez. Bu takım modelleri genel olarak tüm tesettürlü hanımlara hitap edebilecek tasarımlar arasında yer almaktadır. Etek modelleri zaten yıllardan beri tesettürlü hanımların en önemli giysilerinden biri olmuştur. Bluz modelleri de uzun zamandır tercih edilen kıyafetler arasındaydı. İkisini beraber kullanarak tesettürlü hanımlar zaten uzun bir dönemdir kombin yapmaktaydı. Son zamanlarda tasarımcılar bluz takım modellerine yoğun ilgi göstermiş ve başarılı tasarımlar ortaya çıkmıştır.

bluz takım modelleri iki şekilde kaşımıza çıkmaktadır. İlk tasarımda hem etek hem de bluzlar aynı renk ve aynı tasarım olarak hazırlanmaktadır. Diğer modellerde ise etek ve bluz rengi birbirinden ayrı olabilmektedir. Ancak yine bu ki parçasının tasarımında benzerlik ve uyum söz konusu olmuştur. Bluzlara en çok yakışan giysiler zaten etek modelleridir. Bu yüzden bluz takımlarının çok güzel bir uyumu ve çok gösterişli bir tarzı söz konusudur.  Hemen hemen her yaşa uyumlu modelleri bulunmaktadır. etek takım modellerinin kimi tasarımları özel davetlere uyumlu olurken kimi modelleri de günlük kullanım için uygundur.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?