Büzgülü Tesettür Tulum Modelleri

Büzgülü Tesettür Tulum Modelleri

Detaylar bir kıyafetin olmazsa olmazları arasındadır. Kimi tasarımlarda kullanılan detaylar kıyafetin bir parçası olurken kimi tasarımlarda ekstra bir aksesuar eklenerek detay haline getirilmiştir. Birçok kıyafette olduğu gibi kıyafetlerde detaylara büyük önem verilmiştir. Çok farklı şekilde detaylar eklenerek göze hoş gelen tasarımlar piyasalarda yerini almıştır. Başlıca detaylar kolye, kemer, kuşak, büzgü, pile, pul ve taş gibi detaylardır. Bu yazımızda kıyafetlerin bir parçası olarak kıyafet üzerinde hazırlanan bir detayla karşınızda olacağız. Bahsedeceğimiz bu detay büzgü detayıdır. Ancak bu detayı tek başına değil de bir kıyafete eklenmiş şekilde sizlere anlatmaya çalışacağız. Büzgülü bahsedeceğimiz kıyafet modeli olacaktır.

Büzgülü

özellikle son dönemlerde tesettürlü hanımların favori giysilerinden biri olmuştur. Şık ve zarif yapısıyla nerdeyse her tarzdan tesettürlü hanımların ilgisini çekmeyi başarmıştır. Büzgülü modelleri tulum ise daha çok genç ve rahat giyimi seven tesettürlü hanımların ilgisinde olmuştur. Tarz itibariyle biraz daha spor kesime örnek olacak modeller olduğu için gençlerin ilgini çekmiştir. Büzgülü tesettür tulum modellerinde büzgü detayları genel olarak iki şekilde karşımıza çıkmaktadır. Birincisi bel kısmında ikincisi ise kol bilekleri kısmında olan modellerdir. Kol kısımlarındaki genelde lastik yardımıyla hazırlanırken bel kısımlarındaki bazen bir lastik bazen de bir kuşak yardımıyla büzgü haline getirilmektedir.

Büzgülü tesettür tulum modellerinde dikkat çeken bir ayrıntıda bu tasarımlarda asimetrik kesimin çok fazla kullanılmasıdır. Asimetrik kesimler kıyafete özel ve güzel bir hava katabilmektedir. Yine tek renk modeller olarak tasarımı yapılsa da bazen ekstra bir kıyafet ile tamamlanabilmektedir. Özel davetlerden çok günlük kullanıma daha uyumlu modellerdir büzgülü . Çok farklı kumaş seçenekleri olduğu için farklı fiyatlara satışı yapılan kıyafetlerdendir. Hemen hemen her bütçeye uygun tasarımı bulunan bu kıyafetler modern tasarımlar arasında yerini almış durumdadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?