New Kenza Modern Desenli Elbise

New Kenza Modern Desenli Elbise

elbise modelleri denince akla birkaç marka gelmektedir. Zarif olduğu kadar modern kıyafetlerin hazırlanmasına da öncülük sağlayan bu markalar, tesettürlü hanımların en çok tercih ettiği markalar arasındadır. New Kenza elbise modelleri de modaya öncülük öden elbise tasarımlarından biri olmuştur. Gerek tarzıyla gerekse de tasarımlarla başarılı bir çizgi sergileyen bu kıyafetler, yeni sezona da damga vuran kıyafetler arasında yerini almıştır. Birçok çeşidi bulunan New Kenza elbise modellerinin en çok tercih edilen tasarımlarından biri de desenli modelleridir. Başarılı çizgi yakalayan bu modeller, özel tasarımlar arasında yer almaya başarmıştır.

New Kenza tesettür modelleri, genel yapısına bakıldığında özel tasarımlar şeklinde hazırlanmıştır. Günlük tasarımlardan ziyade daha çok özel modellerdir. Özel olarak hazırlanan bu kıyafet modelleri özel günlere uyum sağlayan tarzlardan biridir. Daha çok çiçek desenlerin kullanıldığı bu kıyafetler, genç ve orta yaş kesimin tercih ettiği modellerdendir. Özellikle uzun olarak kesilen bu kıyafetler, yazlık modeller olarak öne çıkmıştır. Desenler, daha çok kıyafetin tamamında yer almaktadır. Hem üst kısımda hem de kısımlarında yer alan bu desenler, günün modasına uygun desenler olarak hazırlanmaktadır.

New Kenza Elbise Kombinleri

Özellikle kuşak detayları ile zenginleştirilen bu kıyafetlerde kol kesimlerinde farklı detaylar kullanılmaktadır. Kollarda kullanılan farklı kesimler, kıyafeti adeta farklı bir şekilde karşımıza çıkarmaktadır. Kimi zaman volan kol olarak hazırlanana New Kenza tesettür modelleri, kimi zamanda kolları katlı şekilde hazırlanmaktadır.

Bu kıyafetlerde kullanılan kombinlere baktığımızda genellikle eşarpların kullanıldığına şahit olmaktayız. Bu eşarplar çoğunlukla düz renk ve desensiz olmakta. Genel olarak ta açık renk eşarplar tercih edilmektedir. Ayakkabı olarak ta topuklu ayakkabılar kombin parçası olarak öne çıkmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?