Piliseli Tesettür Etek Modelleri

Piliseli Tesettür Etek Modelleri

modelleri arasında popüler bir yerde olan tasarımlardan biri de piliseli dir. Gerek kullanım açısı gerekse de kombin yapılmasıyla büyük beğeni kazanan bu kıyafetler genç ve orta yaş tesettürlü hanımlara hitap etmektedir. Bu kesimin tarzını yansıtan en güzel etek modelleri arasında yerini almıştır. modelleri modern tarzıyla başarıyı yakalamış kıyafetlerden bir tanesidir. Bu yüzden tesettürlü hanımlar etek tercihlerinde bu modellerden yana tercihlerini çok fazla kullanmıştır. Birçok kıyafetle kombini uyumlu olduğu için neredeyse her kıyafet tarzına uyan bir etektir. önümüzdeki sezonun da en iddialı kıyafetleri arasında yerini almaya hazırlanan bir kıyafettir.

Nedir?

Pilise kumaşlar, yüksek ısılarla kumaşa işlem yapılmasıyla hazırlanan bir kumaş çşididir. Yüksek ısılı silindirlerle katlanarak hazırlanan bu kumaşlar, aldığı şekli kaybetmemektedir. Daha çok polyester ve polyester karışımı kumaşlara yapılan bir işlemdir. Etek modelinin tamamında yer alan bu detaylar, kıyafeti boydan boya kaplamaktadır. Aynı ölçülerde ve aynı mesafelerde boşluklarla piliseler hazırlanmaktadır.

Piliseli Etek Modelleri

Piliseli etek modelleri, ana başlıkta iki kategoriye ayrılmaktadır. Desenli ve düz olmak üzere iki model şeklinde tasarlanmaktadır. Desenli modellerde piliseler, daha şık ve daha zarif bir görüntü sergilemektedir. Desenlerle piliseler bir bütün olarak göze hoş bir görüntü ortaya koymaktadır. Bunun yanında bir de düz modeller vardır. Yani tek rengin kullanıldığı modeller.

Piliseli modellerinde piliseler, bel kısımlarından başlayarak eteğin en ucuna kadar gelmektedir. Kimi zaman ince piliseler kullanılırken kimi zaman kullanılan detaylar daha geniştir. Tasarımına göre bazen gündelik yaşantıya uyum sağlayan modelleri bulunmaktadır. Ancak bazı tasarımları da şık görüntüsü ve estetik yapısıyla özel günlere uyumlu bir kıyafettir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?