Sonbahar Kış Tesettür Modası

  • 05 Eylül 2019
  • 57 kez görüntülendi.

Her sezonun her mevsimin ve her ortamın modası farklı olmaktadır. Yazın renkleri farklı olurken kışın renkleri ve tasarımları da kendine göre farklılıklar barındırmaktadır. Her sezonda değişen moda da kıyafetler üzerinde kendisini hissettirmekte ve yeni tarz kıyafetler satışa sunulmaktadır. 2019 – 2020 sonbahar kış modası da bu akımdan etkilenerek yeni kıyafetlerin piyasalarda yerini alması kaçınılmaz olmuştur.

2019 – 2020 sonbahar kış modası kıyafetleri, moda tasarımcılarının yoğun mesai harcamaya başladığı bu günlerde yavaş yavaş vitrinlerde yerini almaya başlamıştır. Sonbahar kış modasında her ne kadar yeni tasarımlarla karşılaşsak ta yaz mevsimindeki canlılık ve çeşitlilik kadar fazla olmamıştır. 2019 – 2020 sonbahar kış modası önceki sezonlarda olduğu gibi yine koyu ve mat renklerden oluşmaktadır. Sonbahar renkleri olan kahverengi, sarı, hardal, yeşilin tonları bu sezonda etkili olacak renkler olurken özellikle panço ve trençkotları 2019 – 2020 sonbahar kış modasının öncü kıyafetleri olacak gibi durmaktadır. Desen ve detayların geri planda tutulduğu yeni sezon sonbahar kış modası ürünlerinde çizgiler, ekose desenler, sade kıyafetler ve koyu renk desenler ön planda tutulmaktadır. 2019 – 2020 sonbahar kış modası kıyafetlerinde elbiseler, tunikler ve kazaklar önemli parçalar olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle genç tesettürlü hanımların bu sezonda boğazlı kazak ve triko ürünlere yöneleceğini düşünmekteyiz v e gri renginin de diğer renklerin yanında ön planda tutulacağını tahmin etmekteyiz. Başörtüsü olarak ta sade modellerle beraber özellikle ipeklerin yoğunluk kazanacağı tahmin edilmekte ve baş örtüleri de daha kalın ve daha sıcak olacaktır. Şimdiden piyasalarda ve alışveriş sitelerinde yerini almaya başlayan 2019 – 2020 sonbahar kış modası kıyafetlerini sizde şimdiden araştırmaya başlayabilirsiniz. Bizde önceki dönemlere ait ve yeni sezonun modasını yansıtan kıyafetleri galerimizde görebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Tunik Pantolon Takım Modelleri başlıklı makalemizde Modern Tunik Pantolon Takım Modelleri, Tesettür Tunik Pantolon Takım Modelleri ve Tunik Pantolon İkili Takım Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ