Desenli Tesettür Takım Modelleri

  • 05 Eylül 2019
  • 269 kez görüntülendi.

Tesettür takım modelleri denince akla genelde sade, ciddi ve olgun tasarımlar gelmektedir; ancak bir çeşidi vardır ki hem rahat hem canlı hem de eğlenceli tasarımlardır. İşte bahsettiğimiz bu tasarım genç hanımlar tarafından beğenilen ve gittikçe popüler olan desenli tesettür takım modelleridir.

Yeni yeni popülerliği artan farklı şekillerle piyasalarda yerini almıştır. Kimi modelleri spor olurken kimi modelleri de klasik bir görüntü sergilemektedir. Gerek ikili gerek üçlü gerekse de dörtlü takım modellerinde bu tasarımlarla karşı karşıya gelebilmekteyiz. Desenli tesettür takım modellerinde desenler, bazen takımların bütün parçalarında kendine yer edinmişken bazen de sadece takımın tek bir parçasında bulunmaktadır. Bu parça kıyafetin tasarımına göre çeşitlilik gösterebilmektedir. Örneğin bazı modellerde pantolonlarda karşımıza desenler çıkarken bazı modellerde de tunik modellerinde karşılaşabiliyoruz desenlerle. Yapı itibariyle eğlenceli ve rahat tasarımları bulunan desenli tesettür takım modelleri, genç hanımların ilgi odağı haline gelmiştir. Renkleri ve canlılığı itibariyle daha çok ilkbahar yaz mevsimlerinde tercih edilen desenli tesettür takım modelleri, geniş bir kullanıcı kesimine hitap edebilecek şekilde tasarlanmaktadır. Yaz mevsimlerinde daha çok tercih edildiği için renkleri ve tasarımı da daha canlı ve daha gösterişli olmaktadır. Desenler tasarıma göre farklılık gösterirken renk çeşitliliği bakımından da oldukça zengin modeller olmuştur. Farklı firmalar tarafından satışa sunulan desenli tesettür takım modelleri de 50 TL’den başlayıp 400 TL’ye kadar çıkan fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Genç kesimin yeni gözdeleri arasında yerini alan desenli tesettür takım modelleri 2020 yılının trend kıyafetleri arasında yerini alacak gibi duruyor.

Bir önceki yazımız olan Sonbahar Kış Tesettür Modası başlıklı makalemizde 2019-2020 Sonbahar Kış Tesettür Modası, En Güzel Sonbahar Kış Tesettür Modası ve Sonbahar Kış Tesettür Modası hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ