Tesettür Abiye Elbise

Tesettür Abiye Elbise

Genç tesettürlü hanımların özel gün vazgeçilmez kıyafetlerinin başına tesettür elbise modelleri gelmektedir. Şık olduğu kadar özel de olan bu kıyafetler, genç hanımlar için hayatlarının önemli dönüm noktalarında tercih ettiği kıyafetlerden bir tanesidir. Tesettür modellerini tercih eden hanımlar kimi zaman ortamda başrol oynarken kimi zaman da kendisi için özel bir güne şlik etmektedir. Düğün, nişan, söz, balo gibi ortamlarda tercih edilen bu kıyafetler, ortama uyum sağlayabilecek şık ve modern tasarımlardır. Her sezonda farklı tasarımların piyasada yer alması, bu kıyafetlerin her sezonda farklı şekillerde ve farklı modellerle karşımıza çıkmasına imkan sağlamıştır.

Tesettür Abiye Elbiselerde Detaylar

Özel tasarımlar şeklinde karşımıza çıkan tesettür , birçok farklı detayla zenginleştirilmiştir. Kıyafet tercihi yaparken kullanılan detaylar oldukça önem kazanmaktadır. Bunun için kendinize birkaç kriter belirlemeniz yararınıza olacaktır. Tesettür abiye elbise modeli tercihinde ilk dikkat etmeniz gereken konuların başında kıyafetin kullanılacağı ortamda sizin konumunuz olacaktır. Örneğin katılımcı olarak iştirak edeceğiniz bir davet ile sizin için organize edilen bir davet arasında fark olmalıdır. Kıyafet tercihinde bu detaya önem vermelisiniz.

Bununla beraber tercih edeceğiniz abiye elbise modelinde tarzınız çok önemli. Sayıca çok fazla tasarımın olduğu tesettür abiye elbise modellerinde sizin tarzınızı yansıtan kıyafeti tercih etmeniz yararınıza olacaktır. Dikkat etmeniz gereken bir diğer hususta fiziki özellikleriniz olmalıdır. tercihinizde yaşınız, kilonuz ve boyunuz çok önemlidir. Bunları bir araya getirerek kıyafet seçimini yapmalısınız.

Tesettür abiye elbise modellerinde dantel, , taş, işleme, pul, sim gibi çok fazla detay karşımıza çıkıyor. Bu detaylar çoğu zaman tek başına kullanılsa da bazen iki veya üç detayın bir arada kullanıldığını görüyoruz. modellerinde de kullanılan detayların kıyafete, tarzınıza ve ortama uyum sağlaması gerekmektedir. Şık kesimlerin kullanıldığı abiye elbise modellerinde renklerde dikkat çeken detaylar olmuştur. Özellikle kabarık modellerde tek rengin hakim olduğu kıyafetlere şahit oluyoruz. Diğer tasarımlarda da tek rengin hakimiyeti ağır basarken bazen iki veya üç rengin kullanıldığı modelleri de görüyoruz. Hemen hemen her renkte üretimi mevcut olan tesettür abiye elbise modellerinde canlı renkler daha fazla dikkat çekmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?