Sefamerve Tesettür Abiye Elbise

Sefamerve Tesettür Abiye Elbise

Sefamerve tesettür modelleri yeni sezona da iddialı giriyor. Yeni tasarımların karşımıza çıkacağı abiye elbiselerde, de iddialı parçalarla damga vuracak gibi duruyor. modellerinin tesettüre uygun olmasının amaçlandığı bu kıyafet tasarımında aynı zamanda şıklık ve estetikte ön plan çıkmaktadır. Sefamerve tesettür modellerinde yeni sezonun modasının izlerinin görüldüğü tasarımlara ağırlık verilmiştir. Özellikle havaların yavaş yavaş ısınmaya başlayacağı önümüzdeki günlerde daha fazla mesai harcanacak bu kıyafetlerde aynı zamanda yeni detayların karşımıza çıkması bekleniyor.

Modelleri

Hemen hemen her tasarımında kalite ve şıklığı esas alan Sefamerve, abiye elbiselerde de bu kriterlerden vazgeçmemiştir. Kaliteli kumaşlarının kullanımıyla beraber kıyafetlerin modaya yön vermesine ve öncülük etmesine dikkat edilmiştir. modelleri bu doğrultuda tasarlanmaktadır. Farklı detayları kıyafetin belli noktalarına öyle güzel işlenmiş ki adeta o detayı çıkardığınızda kıyafet eksik olacak havası hissettiriyor. Özellikle sim, pul, aplik işleme, taş ve inci gibi işlemeler yoğun olarak kullanılan detaylar olmuştur.  Bununla beraber kullanılan detaylar arasında kemer, tül gibi göze çarpacak önemli tasarımlarda mevcuttur.

Sefamerve tesettür modellerinde en belirgin özelliklerden biri de uzun olması ve dar olmaması. Kıyafetin geneli bu anlayışla üretilmektedir. Birçok renk seçeneğinin kullanıldığı abiye elbiselerde, her tarzın rengi ve tasarımı farklı olmuştur. Yeşil, mavi, bordo, lila, mor, kiremit gibi renkler en çok tercih edilen ve beğenilen renkler olmuştur.

Sefamerve Modası

modasında Sefamerve her zaman yenilikçi tasarımlar sunmuştur. Modanın etkisi göz ardı edilmeden, en ince ayrıntısına kadar abiye elbiselerde kullanılmıştır. Bu durumda da Sefamerve modellerinin her tesettürlü hanım tarafından ilgi görmesini sağlamıştır. Fiyat olarak elbise modellerine göre daha yüksek olsa da genel abiye elbise modelleri arasında Sefamerve fiyatları orta seviye fiyatlar olarak göze çarpmıştır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?