Tesettür Abiye Elbiselerde Şık Detaylar

Tesettür Abiye Elbiselerde Şık Detaylar

Diğer tüm kıyafetlerde olduğu gibi her zaman bu kıyafetleri olduğundan güzel ve özel göstermeye çalışmıştır. Zaten başlı başına özel ve güzel olan bu kıyafetler kendisine eklenen detaylarla daha da özel ve zarif bir görüntü sergilemektedir. Bazı abiye elbise modelleri detaylarla fazla boğulurken bu kıyafetlerin geri planda kalmaması ve detaylarla boğulmaması için abiye elbise modellerinde detay dengesine dikkat etmek gerekiyor. Tasarım olarak zaten zarif görüntülere sahip olan abiye elbiseler, ufak dokunuşlarla adeta yeni bir kıyafet havası katmaktadır. Farklı alternatifleri ve seçenekleri olan bu tasarımlara gelin hep birlikte göz atalım

En Güzel Abiye Elbise Modelleri

Genç tesettürlü hanımların en özel günlerinde tercih ettikleri en güzel abiye elbise modelleri, yeni sezona da iddialı tasarımlarla girmeye hazırlanıyor. Çok abartıya kaçmadan kıyafetlere detayların eklendiği bu abiye elbise modelleri ufak dokunuşlarla modaya yön veren kıyafetlerden bir tanesidir. denince en çok kullanılan detayların taşlar ve inci gibi detayların olduğunu görüyoruz. Genellikle belden oturtmalı şekilde tasarlanan abiye elbise modellerinde bazen de kıyafet üzerinde doğrudan detaylar uygulanarak hazırlanan modeller bulunmaktadır. Bunlarda kimi zaman dantel kimi zaman pelerin kimi zamanda farklı kesimlerin kullanılmasıyla hazırlanan en güzel abiye elbise modelleri olmuştur.

Özel Tasarım Abiye Elbise Modelleri

abiye elbise modellerinde kullanılan taşlar genel olarak belli bir motif şeklinde hazırlanmakta ve kıyafetin belli bir noktasına işlenmektedir. Daha çok omuzlarda kemer kısımlarında kullanılan bu taşlarda, motiflerde özellikle çiçek ve yaprak desenlere şahit oluyoruz. Bununla beraber kıyafetin tamamında kullanılan taş, boncuk, sim ve inci gibi detayların yer aldığı modellere de şahit oluyoruz.

Kıyafetin tamamında yer alan detaylardan bir tanesi de dantel işlemelerdir. Bunlarda iki katmanlı olup alt katmanı abiye elbise, üst katmanı ise dantellerle hazırlanan bir kumaş şeklindedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?