Tesettür Balık Etek Model ve Kombinleri

Tesettür Balık Etek Model ve Kombinleri

Bir yazımızla birlikte yine siz değerli okurlarımızın karşısındayız. Bu yazımızda balık modelleri üzerinde sizlere bilgiler vermeye çalışacağız. Umarım memnun kalırsınız.

Aslına bakarsanız balık etek modelleri tesettür anlayışında bazı tartışmaların ilgi odağı olmuştur. Çünkü özelliğinden dolayı bazen vücut hatlarının belli olmasına sebebiyet verebilmektedir. Balık etek modelleri göbek kısmından başlayıp yaklaşık dizlere kadar dar bir şekilde gelmekte ve dizlerden sonra genişlemeye başlayan bir kıyafettir. İşte bu yüzden tartışmalara sebebiyet vermiştir. Biz bu tartışmalardan uzak durup sizlere en güzel tesettür balık etek kombinlerinden bahsedeceğiz. Ancak şunu da söylemeden geçmeyelim: tesettürün anlamı vücut hatlarını gizlemek olduğu için balık etek modelleri giyerken sizlere tavsiyemiz giyeceğiniz elbisenin uzun olması yönünde. Bu sene moda olacak balık etek modelleri özellikle koyu tonda olan tesettür balık etek modelleridir.

Özellikle mavi, siyah, koyu yeşil, mor renklerinin sizlere şıklık katacağından emin olabilirsiniz. Kullanacağınız mekana göre tercih edeceğiniz değişiklik gösterebilir. Örneğin arkadaşlarla gezmeye veya ğlenmeye gideceğiniz zaman alt tarafı düz olan tesettür balık etek modellerinden tercih edebilirsiniz, ama düğün nişan gibi özel mekan ve davetlerde kesinlikle kuyruklu balık etek modellerini tercih etmenizi tavsiye edebilirsiniz. Mavi bir balık etek modeli üzerine beyaz bir elbiseyle şıklık katabilirsiniz veyahut yeşil tesettür bir balık etek modelinin üzerinde siyah bir elbise veya oldukça şık duracaktır. Yine siyah bir tesettür balık etek modelini kırmızı veya beyaz bir elbisenizle kombinlemeniz mümkün. Elbette etek rengine göre düz bir veya şal kullanmanız gerekmektedir. Bu tür kıyafetlerin altına topuklu ayakkabı oldukça şık duracaktır, ancak dolgu topuktan uzak durmalısınız. Birde şu tavsiyede bulunalım eğer biraz kiloluysanız tesettür balık etek modellerinden uzak durunuz çünkü bu kıyafetle görüntünüzü bozabilirsiniz. Daha farklı kıyafetlerle daha şık olmanız mümkün

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?