Tesettür Dantelli Bluz Modelleri

  • 23 Aralık 2018
  • 973 kez görüntülendi.

Sizlere yine şık bir kıyafetten bahsedeceğiz bu yazımızda. Dantel bildiğiniz gibi tesettürün hemen hemen her ürününde belli tasarımlarda kendine yer eden bir detaydır. Katıldığı hemen hemen her kıyafete ayrı bir hava katmış ve şık görüntü kazanmasına destek sağlamıştır. Bizde bu yazımızda tesettür dantelli bluz modellerini anlatacağız.

Bluzun ne olduğunu kısaca hatırlayalım. Bluz bayanların etek veyahut pantolon üzerine giydikleri, genel olarak ince kumaştan yapılan, uzun ve kısa kol modellerinin bulunduğu, bir nevi gömleği andıran bir kıyafettir. de dantellerin farklı şekillerde kendine yer bulduğu bir kıyafet modelidir. Danteller, bluz modellerinin farklı bölgelerine eklenerek şık tasarımlar oluşturmaktadır. Bazı modellerde danteller bluzların tamamında ince bir dantel örtüsü olarak boydan boya bluzlara eklenmiştir. Bazı modellerde danteller boyun ve göğüs bölgesinde, bazı modellerde kollarda bazı modellerde ise elbisenin uçlarında dantel detayları kendine yer edinmektedir. Tesettür dantelli bluz modellerinde kıyafetler pantolonlardan ziyade eteklerle daha şık bir ikili oluşturmaktadır. Gerek günlük kullanımda ev içerisinde kullanılabilecek ürünler gerekse de dışarı çıkarken, bir davete katılırken veyahut misafirliğe gidilirken tercih edilebilecek bir kıyafet tasarımıdır tesettür dantelli bluz modelleri. Açık ve koyu renklerde kendine yer edinen bu tasarımlar açık renklerde daha şık durmakta ve güzelliğinizi daha çok ön plana çıkarmaktadır. Tesettür dantelli bluz modellerinde en çok tercih edilen renk beyaz renktir. Bununla beraber pudra, krem ve siyah renkleri talep edilen renklerin başında gelmektedir.

Bir önceki yazımız olan 2018 Tesettür Tunik Modelleri başlıklı makalemizde 2018 En Şık Tesettür Tunik Modelleri, 2018 Şık Tesettür Tunik Modelleri ve 2018 Tesettür Tunik Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:beyaz dantelli bluz tesettur,dantelli bluz modelleri tesettür,dantel bluz tesettur
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ