Tesettür Hamile Giyim Modelleri

  • 19 Ekim 2017
  • 1.907 kez görüntülendi.

Beyaz gelinliği giyen her bayanın daha sonraki hayalidir bir bebek sahibi olmak. Hamilelik her bayana yakışan bir görüntüdür. Bununla beraber hamilelikte dikkat edilmesi gereken durumlar vardır. Bunların başında da giyilen kıyafetlerdir. Bu yazımızda tesettür hamile kıyaferlerinden bahsedeceğiz.
Tesettür hamile giyim modellerinde modadan ziyade rahatlık çok önemlidir. En fazla tercih edilen tesettür hamile kıyafet modelleri hamile elbisesi ve hamile tuniklerdir. Genelde tek parça olarak tercih edilen modern tesettür hamile kıyafetlerinde kullanılan kumaşlara dikkat edilmelidir. Mümkün oldukça kadife ve ipek kumaşlarla yapılan kıyafetler tercih edilmelidir. Aynı zamanda tesettür hamile kıyafet modellerini seçerken özellikle bol modeller tercih edilmelidir. Burada hem annenin hemde bebeğin sağlığı için kıyafet seçimi oldukça önemlidir.

Genelde tek parçadan oluşan kıyafetlerin tercih edildiğini söylemiştik ama iki parça şeklinde olan kıyafetlerde mağazalarda satışa sunulmaktadır. Üst elbise yada tunikten oluşan alt kısımda ise pantolondan oluşan tesettür hamile kıyafet modelleri mevcut olsada özellikle hamileliğin son dönemlerine doğru uzmanlar tarafından bu modellerin kullanılmaması tavsiye edilmektedir. Kendi sağlığınız ve bebeğinizin sağlığına dikkat ediyorsanız sizde uzmanların görüşüne kulak vermelisiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Modern Tesettür Pantolon Modelleri başlıklı makalemizde 2018 Tesettür Pantolon Modelleri, En Güzel Tesettür Pantolon Modelleri ve Moda Tesettür Pantolon Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ