Tesettür Pantolonlu Takım Modelleri

Tesettür Pantolonlu Takım Modelleri

Merhaba modatesettürevi okuyucuları. Bir başka yazımızda etekli takımlardan sizlere bahsetmiştik. Bu seferde benzer bir ürün olan pantolonlu takımlardan bahsedeceğiz.
modasının ilerlemesiyle birlikte pantolonlar tesettürlü bayanların hayatında daha çok yer almaya başlamıştır. Pantolonla birlikte uyumlu kıyafetlerin üretimi de artmaya başlamıştır. Şık tesettürlü pantolon seçecek bayanların alternatifi çok fazla. Örneğin tunik pantolonlu takımlar, ceketli pantolonlu takımlar, abiye pantolonlu takımlar gibi… Modacıların tesettürlü bayanları düşünerek ürettikleri bu kıyafetler pazarında hergeçen gün çeşidini ve popülerliğini arttırmaktadır. Modern pantolonlu takımların özellikle pantolonları geniş olmaktadır. Vücut hatlarını belli etmemesi ve rahat bir yapıya sahip olunmasına dikkat edilmiştir. pantolon takımlarda pantolonla yapacağınız kombinde seçeceğiniz kıyafet genellikle tesettür takımlara göre daha uzun olmaktadır. Burdaki amaç tesettürlü bayanların vücut hatlarını gizlemektir.

Yaşınıza ve bulunduğunuz ortama göre tercih edeceğiniz şık pantolonlu takımları iyi tahlil etmeli ve size uygununu bulmalısınız. Düğünlerde, buluşmalarda veya eğlence ortamlarında çok rahatlıkla tercih edebileceğiniz modern pantolon takımlardaki uyuma dikkat etmelisiniz. Bu senenin modasında abiye pantolonlu takımlar açık renkte tercih edilmektedir genellikle pembe, krem, turkuaz gibi renkler, tunik pantolonlu takımlarsa biraz daha koyu olan yeşil, gri, lila renkleri öne çıkmıştır, ceketli pantolonlu takımlarda ise mor, kızıl, siyah renkli ürünler öne çıkmıştır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?