Modern Tesettür Bone Eşarp Modelleri

  • 18 Ekim 2017
  • 1.323 kez görüntülendi.

Bu yazımızda modern bir ürün olan ve modayı ilgiyle takip edip uygulayan tesettürlü bayanların çok iyi bildiği modern tesettür bone eşarp bir diğer adıyla hazır türban bone modellerinden bahsedeceğiz.
Özellikle şık mekanlarda ve özel davetlerde tercih edilen şık tesettür bone eşarpların kullanım alanı gün geçtikçe artmaktadır. Farklı kesimlerle karşımıza çıkan hazır türban boneler yeni ürün ve kesimlerle karşımıza çıkmaya devam edecektir. Genç bayanlardan daha çok yetişkin bayanların tercihi olan kişiye bir olgunluk ve şıklık katması yönünden önemlidir. En fazla tercih edilen renk siyah renkli olanlardır. Bunun yanında beyaz ve gri renklerde yoğunluklu olarak kullanılan renklerdir. Modern tesettür bone eşarplar farklı modellerle karşımıza çıkarken en fazla tercih edilen model sadece saçları kapatan modeller olarak güze çarpıyor. Boyun kısımlarını açıkta bırakan bu ürünler boğazlı bir elbiseyle iyi bir kombin oluşturabilir. Bunun yanında sacla beraber boyun kısımlarını kapatan hazır türban bonelerde mevcuttur.

Boyumdan göğüslere karşı sarkan uzun bir eşarptır; ancak ülkemizde pekte tercih gören bir model olamamıştır. Ayrıca şapkalı modellerinin olduğu da biliniyor bu modellerde ülkemizde pek tercih edilmemiş daha çok spor bir görünüme sahiptir. Modanın gelişmesiyle üzerine aksesuarlar yerleştirerek yapılan şık tesettür boneler piyasalarda yerini almaya başlamıştır. Bu modellerin ülkemizde yavaş yavaş yaygınlaşacağı kanaatindeyiz.

Bir önceki yazımız olan Modern Tesettür Elbiseler başlıklı makalemizde 2018 Tesettür Elbise Modelleri, Modern Tesettür Elbise Modelleri ve Modern Tesettür Elbiseler hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ