Modern Tesettür Bone Eşarp Modelleri

Modern Tesettür Bone Eşarp Modelleri

Bu yazımızda modern bir ürün olan ve modayı ilgiyle takip edip uygulayan tesettürlü bayanların çok iyi bildiği modern bone bir diğer adıyla hazır türban bone modellerinden bahsedeceğiz.
Özellikle şık mekanlarda ve özel davetlerde tercih edilen şık bone eşarpların kullanım alanı gün geçtikçe artmaktadır. Farklı kesimlerle karşımıza çıkan hazır türban boneler yeni ürün ve kesimlerle karşımıza çıkmaya devam edecektir. Genç bayanlardan daha çok yetişkin bayanların tercihi olan modern bone modelleri kişiye bir olgunluk ve şıklık katması yönünden önemlidir. En fazla tercih edilen renk siyah renkli olanlardır. Bunun yanında beyaz ve gri renklerde yoğunluklu olarak kullanılan renklerdir. Modern bone eşarplar farklı modellerle karşımıza çıkarken en fazla tercih edilen model sadece saçları kapatan modeller olarak güze çarpıyor. Boyun kısımlarını açıkta bırakan bu ürünler boğazlı bir elbiseyle iyi bir kombin oluşturabilir. Bunun yanında sacla beraber boyun kısımlarını kapatan hazır türban bonelerde mevcuttur.

Boyumdan göğüslere karşı sarkan uzun bir eşarptır; ancak ülkemizde pekte tercih gören bir model olamamıştır. Ayrıca şapkalı modellerinin olduğu da biliniyor bu modellerde ülkemizde pek tercih edilmemiş daha çok spor bir görünüme sahiptir. Modanın gelişmesiyle üzerine aksesuarlar yerleştirerek yapılan şık boneler piyasalarda yerini almaya başlamıştır. Bu modellerin ülkemizde yavaş yavaş yaygınlaşacağı kanaatindeyiz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?