2023 Tesettür Gelinlik Modelleri

2023 Tesettür Gelinlik Modelleri

Merakla beklenen ile siz değerli okurlarımızın karşısındayız. Tüm genç kızların hayali olan gelinlik modelleri 2023 yılına hızlı bir şekilde yetiştirilmeye çalışılıyor. Beyaz renk ile özdeşleşen gelinlik modelleri, hanımların en çok giymeyi istediği kıyafetlerinin başında geliyor. Bu özel ve mutlu günde nasıl bir gelinlik arayışı içerisinde olmalıyım diyen tesettürlü hanımlar, 2023 yazımız ile karşınızdayız.

Her sezonda tasarımları değişen gelinlik modelleri, yeni sezona da iddialı modellerle girmeye hazırlanıyor. Eski tasarımların devamı şeklinde yer alacak gelinlik modelleri, üzerine yeni detaylar ekleyerek 2023 yılına hazırlanıyor. Birçok moda tasarımcısının yaz gelmeden önce yoğun mesai harcadığı gelinlik modelleri, şu sıralar en çok vakit ayrılan kıyafetlerin başında gelmektedir. Özel günlerde bir veya iki gün giyileceği için en özel kıyafetlerden biri olması gerekiyor. Bu yüzden en güzel tesettür gelinlik modelleri üzerinde harcanan mesainin daha çok olması gerekiyor.

Modern Tesettür Gelinlikler

Tesettür gelinlik modellerinde en çok dikkat edilmesi gereken konulardan biri de kullanılan detaylar olmalıdır. Eskiden kabarık ve detaylarının çok fazla olduğu gelinlik modelleri artık tarzını değiştiriyor. Tüllerin azaltıldığı gelinlik modellerinde kabarık detaylardan da kaçınılmaya başlandı. Genelde daha düz olarak tasarlanan bu gelinliklerde birkaç detay ön plana çıkmaktadır. Son dönemlerde simlerin kullanıldığı gelinlik modelleri oldukça fazla rağbet görmektedir. Simlerin, gelinliğin içine şerit şeklinde belli desenlerle işlendiği tasarımlar genç tesettürlü hanımlar arasında yeni sezonun iddialı kıyafetlerinden bir tanesi olacaktır.

Bunun yanında kıyafetin tamamını kaplayan taşlar yerine daha çok belli süslemelerin yapıldığı, belli motiflerin aksesuar şeklinde hazırlandığı taş, inci ve tellerle yapılan tasarımlar ilgi odağı olmuştur. Bu dönemde eskiden tercih edilen uzun modeller, yerini daha düz ve daha sade tasarımlara ayıracaktır. Son dönemlerde tesettürlü hanımlar arasında sade tasarımların daha fazla ön plana çıktığı görülüyor. Burada amaç güzelliğinizin gelinliğin detayında boğulmamasıdır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?