A Kesim Tesettür Gelinlik Modelleri

A Kesim Tesettür Gelinlik Modelleri

Kış mevsimini yavaş yavaş geride bırakmaya başladığımız bu günlerde evlenecek hanımları gelinlik seçme telaşı sarmış durumdadır. Birçok gelinlik modeli bulunurken bunların arasında sıyrılan ve önce çıkan modellerden bir şeyde A kesim tesettür gelinlik modelleridir.

A Kesim Tesettür Gelinlik Nedir

Bu kıyafetler baş kısmından başlayarak aşağıya doğru A şeklinde bir görüntü sergilediği için bu ismi almaktadır. A kesim tesettür gelinlik modellerinin bel kısımları oturtmalı bel kısmından aşağı doğru genişleyen bir yapısı vardır. Birçok beden tipine uyumlu olduğu için tesettürlü hanımların tercihinde ilk sıralarda yer almaktadır.

A Kesim Tesettür Gelinlik

Genç hanımların tercihinde ilk sıralarda yer alan A kesim tesettür gelinlik modellerinin birçok çşidi bulunmaktadır. Beden tipinize göre farklı tasarımları tercih edebilirsiniz. Dantelli, taşlı, dolgulu, tüllü, işlemeli gibi birçok farklı tasarımı bulunmaktadır. Bununla beraber kuyruklu, gibi farklı tasarımlar genç hanımlar arasında ilgi görmektedir. Özellikle kısımları bazı tasarımlarda oldukça geniştir. İnce belli tesettürlü hanımlarında, büyük beden tesettürlü hanımlarında tercih edebileceği A kesim tesettür gelinlik modellerinde özellikle beyaz renk modeller ilgi görmektedir. Az sayıda bej ve krem renk modeller olsa da beyazın etkisi hala oldukça fazladır. Düğün salonlarında da kır düğünlerinde de kullanılabilecek modelleri varken düğün salonlarında bu modellere çok fazla rastlamaktayız. A kesim tesettür gelinlik modellerine özellikle dantel ve taş işlemeler oldukça fazla yakışmakta ve adeta bu gelinlikle bütünleşen detaylar olmaktadır. Üst kısımlarda daha fazla yer alan bu detaylar etek kısımlarında da dantel ve desen şeklinde karşımıza çıkmaktadır. Genelde gelin başı ile olarak tasarlanan bu modeller tasarımcılar tarafından çok fazla mesai harcanan modellerdir. Günlük ve haftalık şeklinde kiralayabileceğiniz modellerin yanında satın alabileceğiniz modellerde bulunmaktadır. Kullanılan kumaş, dönemin modası ve detayların yoğunluğuna göre farklı fiyatlarda bu gelinlik tasarımlarına sahip olmanız mümkün. Yeni sezon ürünlerinin tasarımı da şimdiden moda tasarımcıları tarafından üretime başlanmış ve şık ve zarif tasarımlar gelinlik hayali kuran tesettürlü hanımların ilgisine sunulup en güzel günlerinin en özel şekilde geçmesine destek olacaktır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?