Tesettür Desenli Şifon Elbise Modeli

Tesettür Desenli Şifon Elbise Modeli

kıyafet modellerinde her mevsimde farklı kumaşlar kullanılmaktadır. Yazlık kıyafetlerde daha ince kumaşlar kullanılırken kışlık kıyafetlerde kalın ve daha sıcak tutacak kumaşlar kullanılmaktadır. Havaların ısınmaya başlamasıyla beraber yazlık kıyafet modellerinde kullanılan kumaşların kullanımı artmaya başlayacaktır. Özellikle şifon kumaşlarla hazırlanan kıyafet modelleri yaz aylarının vazgeçilmez kıyafetleri olmaktadır. Elbise modellerinde de çok fazla gördüğümüz bu kumaşların yaz mevsimlerine daha uyumlu tasarımların başında tesettür şifon elbise modelleri kullanılmaktadır.

Tesettür Desenli Şifon Elbise Modelleri

Şifon elbise modelleri arasında en çok tercih edilen ve birçok tarza hitap eden kıyafetlerin başında tesettür desenli şifon elbise modelleri gelmektedir. Farklı tarzlara farklı desenlerin kullanıldığı bu kıyafetlerde kumaşlar ince bir yapıdadır. İnce olması ve terleme yapmaması bu kıyafetlerin çok fazla tercih edilmesine imkan sağlamıştır. İnce ve içinin görünmesinden dolayı tesettür desenli şifon elbise modelleri genellikle bir astar ile beraber kullanılmakta ve tesettürün amacına uygun olması amaçlanmaktadır. Daha çok genç tesettürlü hanımların ilgisini çeken tesettür desenli şifon elbise modellerinde her sezonda farklı tasarım desenler bulunmaktadır. Bazı modellerde etnik desenler etkili olurken bazı modellerde geometrik bazılarında çizgi bazılarında ise çiçek motifli desenler bulunmaktadır.

Desenli Şifon Elbise Kombinleri

Özellikle şifon şal modelleri ile kombini harika olan bu kıyafetler 25 – 35 yaş arası tesettürlü hanımlar arasında oldukça popüler olan kıyafetlerden bir tanesi olmayı başarmıştır. Tesettür desenli şifon elbise modellerini daha çok klasik giyimi benimseyen ve tercih eden tesettürlü hanımlar kullanırken spor tasarımlar çok fazla ilgi görmemektedir. Babet tarzı ve topuklu ayakkabılarla beraber şık bir çantasıyla kombin yapılan bu elbise modelleri çokta yüksek olmayan fiyatlarla ilgi odağı haline gelmiştir. Belli renklerin yoğunluk kazandığı bu kıyafetler yeni sezonun da yazlık kıyafetleri arasında iddialı tasarımlardan biri olacaktır. En çok büzgü ve kuşak detayları ile süslemesi yapılan tesettür desenli şifon elbise modellerinde taş, boncuk ve pul gibi detaylar kendine yer bulamazken şık bir kolye ile sokak modasını en güzel yansıtabileceğiniz kıyafetlerden biri olmuştur. Yazın en güzel sokak modası kıyafetleri arasında yer alan bu modellere şimdiden göz atmanız yararınıza olacaktır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?