Tafta Eşarp Modeli ve Fiyatları

Tafta Eşarp Modeli ve Fiyatları

tercihleri arasında ilk sıralarda tafta şarp modeli gelmektedir. Gerek kullanım alanı gerekse de tarzıyla tesettürlü hanımlar arasında en fazla tercih edilen başörtülerinden bir tanesidir . Tafta eşarp modellerini görmeden önce bu eşarpların ne olduğunu, nasıl kumaşlar yapıldığını, hangi tarzların kullanıldığını ve fiyatlarını bilmek gerekiyor. Peki nedir ?

Tafta Eşarp Modeli Nedir?

Bu eşarp çeşitleri, başörtülü hanımlar arasında tercih edilen önemli bir tasarımdır. ün en önemli ayrıntıları arasında gelmektedir . Bu yüzden sayısızca model ve çeşitle tasarlanmaktadır. Bunlardan bir tanesi de tafta olmuştur. Atkısı ve örgüsü farklı renklerden üretilen bir eşarp çeşididir. Kumaş olarak ta ipekli sert kumaşlardan üretilen bir başörtüsü çeşididir. Kimi zaman desensiz bir şekilde karşımıza çıkan bu eşarplar kimi zamanda farklı desenlerin kullanılmasıyla hazırlanmaktadır.

Tafta eşarp modelleri geniş bir renk kataloğuna sahiptir. Neredeyse her renge ait bu başörtülerinden bulmak mümkündür. Bu renkler kimi zaman eşarp modellerinin tamamında yerini alsa da bazen ufak dokunuşlarla eşarplara işlenmektedir. İşte bu ufak dokunuşlarla işlenen modeller genel olarak desenli modellerdir. Desenli tafta eşarp modellerinde seçenek oldukça fazladır. Seçeneğin fazla olması, tafta eşarpları daha geniş bir kitlenin kullanmasını sağlamıştır. Her tarzdan ve her yaştan tesettürlü hanımların kendine haz tarzlar bulmasına imkan sağlayan modellerden bir tanesidir. Farklı desenler bu eşarplarda kendine yer edinmiştir. Kimi zaman ufak dokunuşlu desenlerin yer aldığı tafta eşarp modellerinde kimi zaman desenler eşarplara tamamen hakimiyet kurmaktadır.

Tafta Eşarp Fiyatları

Bu kıyafetlerde merak edilen konulardan biri de fiyatlarıdır. Tafta eşarp fiyatları, piyasasın en uygun eşarp modellerinden biridir. Çok fazla tasarımının olması çok farklı fiyat seçenekleri sunulmasına imkan sağlamıştır. Günümüzün en uygun kıyafetleri arasında yerini alan tafta eşarp modeli, 20 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Burada kullanılan kumaşın kalitesi, kullanılan desen ve baskılar, hangi sezonun modasını yansıttığı gibi renkler, tafta eşarpların fiyatlarının belirlenmesinde başlıca etkenler olmuştur. Genel olarak bakıldığında fiyatların 40, 50, 60 ve 70 TL seviyelerinde seyrettiği görülüyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?