2022 Armine Eşarp Modası

2022 Armine Eşarp Modası

2022 yılında bütün kıyafetlerde olduğu gibi şarp modellerinde de yeniliklerin ve farklı tasarımların bizleri beklediği bir sene oldu. Klasik tarzların dışına çıkılan ve farklı detayların eklendiği bu sezon göze hoş gelen zarif tasarımların yer aldığı bir sezon olacak. Birçok moda tasarımcısı da şimdiden bu modellere yoğun mesai harcamaya başladı. Kimi markalar 2022 eşarp modelleriyle ilgili henüz bir çalışma yapmasa da kimi markaları ürünlerini piyasaya sürmeye başladı bile. Tesettürün her alanında büyük başarı yakalayan Armine tesettür giyimde eşarp modellerini tesettürlü hanımların hizmetine sunmaya başlayan markalar arasında yer alıyor. Bizde yazımızda modellerinden bahsetmeye karar verdik.

Her sezon da tasarımlarına yeni dokunuşlar ve yeni tarzlar ekleyen Armine, 2022 eşarp modellerinde de bu doğrultuda hareket etmeye başladı. Güzel ve zarif tasarımlar 2022'nin modasıyla birleşince ortaya göze hoş gelen şık başörtüleri çıkmaya başladı. Hem hem de düz modellerinde bu başarıyı yakaladığını görüyoruz. 2022 Armine eşarp modellerinde dikkat çeken özelliklerin başında renkler gelmektedir. Mat renklerden uzak durulan bu tasarımlarda canlı ve göze hoş gelen renkler oldukça başarılı bir şekilde kullanılmıştır. Ayrıca desen bütünlüğü de sağlanmış olup gözü yormayan tasarımların bizlere sunulmasına imkan sağlamıştır.

2022 Armine İpek Eşarp

Genelde spor görüntüden uzak olan 2022 klasik tarzın en güzel örneklerini yansıtıyor. Bu sezonda kullanılan kumaşlara da dikkat edilmiştir. Daha çok vücudu yormayan ve saçın üzerinde rahatlatan kumaşlar kullanılmıştır. Özellikle ipek ve saten gibi dokunulduğunda güzel bir his bırakan kumaşlar 2022 Armine eşarp modellerinde öncü olan kumaşlardır.

Desenlerde birbirine uyumlu ve günün modasını yansıtan desenler kullanılmaya çalışılmıştır. 2022 Armine eşarp modellerinde özellikle desen bütünlüğü dikkat edilen bir konu olmuştur. Fiyat olarak kullanılan kumaşların özelliğine göre bir fiyat aralığı belirlenmiştir. Önceki sezonlara göre biraz daha yüksek fiyatlar olsa da yine bütçelere uygun fiyatlı ürünlerde bulunmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?