Tesettür Şal Modelleri ve Fiyatları

Tesettür Şal Modelleri ve Fiyatları

Genç tesettürlü hanımlar arasında 2023 yılında da başörtüsü alanında şal modelleri yine ön sırada yerini almış durumda. Başörtüsü denince akla gelen birkaç modelden biri de şal modelledir. Bir dönem genç hanımların tercih ettiği şal modelleri artık tüm tesettürlü hanımlar arasında yaygınlaşmış durumda. İlk başlarda daha çok spor kıyafetlerle kombinlenen tesettür şallar artık klasik giyime özgü olarak ta üretiliyor. Bu kriterlerde üretilmesi sonucunda tesettür şal modelleri artık her kesimden her yaştan ve her tarzdan tesettürlü hanımın kullanabileceği ve kullandığı bir kıyafet olmuştur.

Tesettür şal modelleri tasarımları ile beraber araştırılan bir başka konuda olmuştur. Bizlerde bu makalemizde fiyat konusuna da değinmeye çalışacağız.

En Güzel Tesettür

Yeni sezonda da birçok şal modeli bizleri bekliyor. Genel olarak kumaşına ve tarzına göre bu başörtüleri iki kategoriye ayrılıyor. Birçok farklı kumaş çşidi şallarda kullanılmaktadır. İpek, viskoz, tafta, sentetik, pamuklu, kaşmir ve birçok farklı kumaştan üretilen şallar piyasalarda yerini almıştır. Kimi zaman desenlerinde kullanıldığı bu başörtülerinde daha çok düz modeller tercih edilmektedir. Bunun yanında bazen dantel, püskül, gibi farklı detaylarda şallara eklenerek farklı tasarımların hazırlanması sağlanmıştır.

tercihinde dikkat edilmesi gereken birkaç kriter bulunuyor. Öncelikle bu şalların hangi kıyafetle kombin yapılacağı konusu geliyor. Günlük kıyafetlerde kombinlenecek şallarla özel kıyafetlerde kombinlenecek şalların birbirinden ayırt edilmesi gerekiyor. Bununla beraber bu başörtülerini nerede kullanacağınız da dikkat edilmesi gereken bir diğer husus olmuştur. Ev içerisinde tercih edilecek tesettür şal modelleri ile dışarı çıkarken tercih edilecek modellerin birbirinden farklı olması yerinde olacaktır. Göz önünde bulundurulması gereken bir diğer konuda yaş meselesidir. Her yaşın tercih edebileceği şal tasarımları birbirinden farklı olmak zorundadır.

Tesettür Şal Fiyatları

Tesettürlü hanımların en çok araştırdığı konulardan bir tanesi de tesettür şal fiyatları olmuştur. Bu başörtüleri birçok farklı fiyat alternatifine sahiptir. Fiyat belirlenirken de dikkat edilen konular, şalların kalitesi, kullanılan kumaş, hangi sezonda üretildiği ve üretimi yapan marka gelmektedir. Tesettür şal fiyatları 20 TL'den başlayan rakamlarla satışa sunulmaktadır. Şalların kalitesine göre bu rakamlar 200, 300, 400 ve 500 TL'ye kadar çıkabilmektedir. Ortalama şal fiyatları ise 50 ile 100 TL arasında değişmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?