Tesettür İspanyol Paça Pantolon Modelleri

  • 25 Mart 2019
  • 946 kez görüntülendi.

Pantolonların tesettür alanında kullanılması her zaman tartışma konusu olmuştur; ancak yine de çok farklı sayıda ve seçenekte pantolon tasarımları tesettürlü bayanların beğenisine sunulmuştur. Bunlardan önemli bir tanesi de bir dönemler popüler olan daha sonra biraz popülerliğini kaybeden ancak yavaş yavaş tekrar popüler olan tesettür ispanyol paça pantolon modelleridir.

Pantolon modellerinin tartışmasını bir kenara bırakıp sizlere bu yazımızda tesettür ispanyol paça pantolon modelleriyle ilgili bilgiler sunmaya çalışacağız. Tesettür ispanyol paça modellerinde hem kumaş pantolonlar hem kot pantolonlar hem de keten pantolonlar kullanılmaktadır. Bu kıyafetlerin genel özellikleri paça kısımlarının bileklerin biraz yukarısından başlayarak belli ölçüde genişleyip topuklara kadar inmesiyle oluşur. Hem özel günler için hem de günlük kullanım için tercih edilen birçok tesettür ispanyol paça pantolon modeli bulunmaktadır. Spor giyinmeyi sevenler genellikle kot modelleri tercih ederken klasik giyimlerde kumaş tasarımlar tercih edilmektedir. Genel olarak tunik, gömlek ve bluzlarla kombin yapılırken bazen takım şeklinde de tasarlanan modeller bulunmaktadır. Genel olarak tek renkten oluşan bu pantolon modellerinde bazen çizgiler de eklenerek kıyafetler tasarlanmaktadır. Tesettür ispanyol paça pantolon modellerinde bazen pantolon paçaları çok geniş olurken bazılarında genişlik küçük bir ölçüdedir. Bu pantolon tasarımlarında kot modellerde mavi renk öne çıkarken kumaş ve keten modellerde koyu renklerden siyah, gri, mürdüm lacivert ve yeşil renkleri sıkça tercih edilmektedir. Daha çok genç tesettürlü bayanların tercih ettiği ispanyol paça modellerini önümüzdeki günlerde daha sık göreceğiz gibi.

Bir önceki yazımız olan Minel Aşk Tesettür Giyim başlıklı makalemizde En Güzel Minel Aşk Tesettür Giyim Modelleri, En Şık Minel Aşk Tesettür Giyim Modelleri ve Minel Aşk Tesettür Giyim hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ