Tesettür Kaban Modelleri

Tesettür Kaban Modelleri

Kış mevsimine hazırlandığımız bu günlerde havaların da artık iyice soğumasıyla birlikte mağaların vitrinlerinde yerlerini almaya başlayan kabanlar hakkında bilgi vereceğiz bu yazımızda.
Artık kış geliyor ve üşümeye başladık bile. Mağazalar yeni sezon ürünlerini vitrinlerine dizmiş ve moda takipçilerini beklemekte. Şuan vitrinleri süsleyen en önemli ürünlerden biride modern ve şık tesettür kabanlar. Dışarı çıkarken üzerğnizdeki elbiseyle uyumlu sizi şık gösterebilecek kaban çşitleri çok fazla. Daha çok koyu renklerin tercih edildiği tesettür kaban modellerinde az da olsa açık renkli ürünlerde moda takipçisi bayanların ilgisine sunulmaktadır. Tesettür kaban modellerinin yapıldığı kumaş türlerini iyi incelemenizde fayda var; çünkü şık görünmenizin yanında ısınmanızı da sağlamalı. Birde tesettür kaban modellerini tercih ederken bulunduğunuz bölgenin mevsim durumuna dikkat etmenizde fayfa vardır.

Bu sene kemerli tesettür kabanlar popülerliğini arttırmaya devam edecektir. Örneğin siyah, koyu yeşil, kahverengi ve gri renkli tesettür kabanlar sizleri olduköa şık gösterecektir. Düğmeli yada fermuarlı modellere eklenen kemerlerle yada sadece kemerli modellerle daha şık ve modern bir görünüme kavuşabilirsiniz. Yanında kullanacağınız koyu renk veya şalla birlikte koyu renkli bir ayakkabıyla şıklığınıza şıklık katabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?