Modern Tesettür Pantolon Modelleri

Modern Tesettür Pantolon Modelleri

pantolon modelleri yıllardan beri süregelen bir tartışma konusu olmuştur. Caiz olup olmadığı yönünde çeşitli iddialar ortaya atılmışsa da tesettürlü bayanların giderek daha çok kullandığı bir ürün olmaya başlamıştır. Bizim fetva verme yeterliliğimiz olmadığı için bizler sadece modern pantolonlar hakkında bilgi vereceğiz.
Şık bir pantolonun en önemli özelliği geniş ve rahat olmasıdır. Farklı modelleri olmasına rağmen tesettürlü bayanların en fazla tercih ettiği modern pantolonlar geniş olanlardır. Bunun yanında etek pantolonlar da son zamanlarda modanın etkisiyle yayılmaya başlamıştır. Pantolon üzerine şık bir abiye ile veya güzel bir tunik ile kombin yapmanız mümkündür. Tabi burda kullanacağınız kıyafetin uzun olmasına dikkat etmeniz lazım. Tesettürün amacı vücut hatlarını gizleme olması hasebiyle pantolonların üzerine giyeceğiniz kıyafetin uzunluğu önemlidir. Bu sene daha çok açık kıyafetlerle yapacağınız pantolon kombinleri için sizlere bir iki örnek sunmak istiyoruz.

Örneğin giyeceğiniz beyaz bir pantolonun üzerine sarı veya açık mavi bir tunik veya abiye ile şık bir kombin yapabilirsiniz aynı zamanda krem rengi veya açık mavi bir eşerpla kombininizi tamamlayabilirsiniz. Bununla beraber beyaz topuklu bir ayakkabı ile kombininiz tamamlanacaktır. Başka bir kombin örneğimiz şu şekilde: siyah veya kahverengi şık pantolonun üzerine beyaz veya pembe renkle bir kombin sizi şık gösterecektir. Desenli bir eşarp kombininizin parçası olacaktır. Burda tercih edeceğiniz ayakkabı ise siyah olmalıdır.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?