Tesettür Kırmızı Abiye Elbise

Tesettür Kırmızı Abiye Elbise

Kıyafet tercihinde en önemli özelliklerden biri de kullanılan renklerdir. Tercih yapılırken tesettürlü hanımlar arasında renkler ilk sırada gelen özellikler arasındadır. Bu hemen hemen her tesettür kıyafette ilk sırada yer alan tercih seçeneklerinin başında gelmektedir. Tesettürde en fazla tercih edilen renklerin başında ise kırmızı renk gelmektedir. Her kıyafetle uyumu harika olan bu renk, neredeyse tüm tesettür kıyafetlerde kullanılan renklerden bir tanesidir. Özel tasarımlarda tek başına kullanılan kırmızı renk, günlük tasarımlarda birden fazla renkle kullanılmakta veya desen yapılmaktadır. Kırmızının birçok farklı tonu tesettür kıyafetlerde kendine yer bulmuştur.

Kırmızı rengin en çok yakıştığı ve en çok beğenilen tesettür kıyafetlerin başında elbise modelleri gelmektedir. Zarif ve özel olan bu kıyafetler, kırmızı renkle beraber daha da zarif ve daha da özel bir görüntü sergilemektedir. Kırmızı renge en çok yakışan özellikle sadeliktir. Genelde sade olarak tasarlanana tesettür kırmızı elbise modellerinde özellikle kesimler oldukça ilgi görmektedir.

elbise modellerinin neredeyse her çeşidinde kırmızı renk kullanılmaktadır. Dantelli, tüllü, taşlı, kabarık, balık abiye elbise gibi her modelin en önemli rengi kırmızı olmuştur. Kırmızının ise açık tonlarından daha ziyade koyu tonları biraz daha fazla tercih edilmektedir. Özel davetlerin vazgeçilmezi olan kırmızı tesettür elbise modelleri yeni sezon modasının da en önemli rengi olmuştur.

Kırmızı Elbise Kombinleri

Burada dikkat edilmesi gereken özelliklerden biri de kombinlerdir. Tesettür kırmızı elbise modellerinde birkaç kombin parçası öne çıkmaktadır. Başlıca kombin parçası ayakkabılardır. Ayakkabı olarak ta topuklu ayakkabılar öne çıkmaktadır. Bu ayakkabılarda da siyah renk tercih edilmektedir. Başörtüsü olarak ta şallar kullanılmaktadır. Şallarda genel olarak elbise modelleri ile aynı renkte olmaktadır. Bunun yanında beğenilen ve kombin yapılan bir şal rengi de siyahtır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?