Sonbahar Tesettür Tunik Modeli

Sonbahar Tesettür Tunik Modeli

giyim modası mevsimlere göre değişmektedir. Her mevsime uygun kıyafet, mevsimin özelliklerini yansıtarak hazırlanmaktadır. Havaların soğumasıyla beraber sonbahar kıyafet modelleri de yavaş yavaş dolaplarda yerini almaya başlamıştır. Birçok tesettür kıyafet modeli mevsimlere göre farklılık göstermektedir. Bunlardan biri de modelleridir. Sonbahar kıyafet modelleri arasında da en çok tercih edilen kıyafetlerden biri de tunik modelidir. Genç, orta yaş ve yetişkin hanımlara göre farklı şekilde tasarlanan bu , sonbaharın en vazgeçilmez kıyafetlerinden olmuştur. Normal tunik modellerine göre biraz daha kalın olan bu kıyafetler daha sıcak tutacak özelliklere sahiptir. Bu yüzden sonbahar tunik modellerinde kullanılan kumaşlara dikkat edilmiştir.

Sonbahar tesettür tunik modellerinde ortak özelliklerden biri tunik modellerinin genel olarak tek renk olmasıdır. Sonbahar renklerinin kullanıldığı bu kıyafetlerde desenlere çok fazla yer verilmemiştir. Ancak modellerde bulunmaktadır. Burada kullanılan desenler sonbahar modasına uygun olarak genellikle çizgi veya kare gibi desenlerdir. Yani yaz aylarını yansıtacak çiçekli ve neşeli desenler bu kıyafetlerde çok fazla yer almamaktadır.

Sonbaharın Rahat Kıyafetleri

Bununla beraber bu tunik modellerinde rahatlık ön planda tutulmuştur. Geniş ve esnek yapısıyla sonbahar tesettür tunik modellerinin kullanımı yaygınlaşmıştır. Normal tuniklere göre uzunluğu diğer kıyafetlere göre birazda daha fazladır. Birçok tasarımı günlük modeller şeklinde tasarlanan bir kıyafet çşididir. Az sayıda da olsa özel tasarımları bulunuyor.

Sade ve klasik olarak üretilen sonbahar , fiyat olarak ta uygun olan kıyafetler arasında yer almıştır. Genç hanımlar sonbahar aylarında özellikle dışarı çıkarken bu tunik modellerine çok fazla ilgi göstermiştir. Hem klasik hem de spor kesime uygun olan tasarımları bulunuyor. Buda her tarza uygun kıyafetlerin bulunmasına imkan sağlamaktadır. Basit aksesuarlarla süslenen bu kıyafetler gündelik tarzın önemli parçalarından biri olmuştur.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?