Tesettür Kış Modası

Tesettür Kış Modası

Merhaba değerli modatesettürevi takipçileri. Artık havalar soğudu ve ısınmak için farklı alternatifler aranmaya başlandı. Bunlardan biride kıyafet konusudur. Evet sıcak tutması için çok farklı ve çeşitli kıyafetler giyinebilir ancak bunun yanında hem modayı takip edebilir hem de çok şık kışlık kıyafetler ile güzel kombinler oluşturabilirsiniz. Şimdi sizlere kış modası hakkında bazı sunacağız.

Eğer dışarı çıkmak istiyorsanız kış mevsiminde güzel bir uzun kazak la işe başlayabilirsiniz. Onun altında çok şık bir siyah kumaşla pantolon ile kombininize devam edebilirsiniz, bunun üzerine de bu senenin modası olacak kareli içerisinde siyah ve gri renklerini barındıran ve kuşağı bulunan bir pardesüyle kombininizi büyük ölçüde tamamlayabilirsiniz. Üzerine de siyah renkte düz bir çok şık bir görüntüye sahip olmanızda sizlere yardımcı olabilir. Siyah uzun çokta mat olmayan bir çizmeye kombininize büyük destek sağlayabilirsiniz. Son olarak ta çok büyük olmayan üzerinde de hafif desenleri olan şık bir çanta kombininizin son parçasını oluşturacaktır. Yine aynı şekilde bir kıyafetle sadece pardesüyü değiştirip canlı kırmızı renkli kısa bir pardesüyü kullanıp çok şık bir görünüme kavuşabilirsiniz. Başka bir kış kombini örneğini de gençler üzerine verelim isterseniz. Siyah çiçek motiflerinin yoğun bir şekilde işlendiği güzel bir le başlayın işe.

Üzerine beyaz hafif desen çizgilerinin olduğu bir kazakla ile devam edin kombininize. Onun üzerine de krem renginde kısa bir ceket ile kış modası kombininizi büyük ölçüde tamamlayabilirsiniz. Ceket renginde hafif desenleri olan bir eşarpla çok şık olursunuz. Son olarak ta ceket renginde bir ayakkabı ile güzel bir genç kombini oluşturabilirsiniz. Yani modayı takip edip hem güzel olabilir hem de kışın soğuğu ile başa çıkabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?