Modern Tesettür Dantelli Etek Modelleri

  • 18 Ocak 2018
  • 1.410 kez görüntülendi.

Merhabalar kıymetli modatesettürevi takipçileri. Yeni yazılarımızda siz değerli okuyucularımızla olmaya devam ediyoruz. Bu yazımızda siz değerli okuyucularımıza özellikle tesettürlü genç bayanların yoğun bir şekilde kullandığı özel davetlerde ve dışarı gezmelerinde sıklıkla tercih ettikleri hakkında bilgiler vereceğiz ve en şık tesettür dantelli etek kombinlerinden oluşan görseller sunacağız.

Genellikle farklı şekillerde tasarlanan tesettür dantelli etek modelleri moda takipçisi bayanların yoğun ilgisiyle karşılaşmaktadır. En çok tercih edilen modeller ise iki parça şeklinde oluşan dantelli etek modelleridir. Alt kısmı düz bir etek şeklinde olan bu etek modelleri üzerinde boydan boya dantel işlemesi olan kumaşlarla bütünleşmiş tek farca görünümüne kavuşmuştur. Genellikle yüksek bel eteklere işlenmiş bu dantel işlemeli kumaşlar. Alt parçasından daha uzun bir görüntüsü olan bu modeller güzel bir estetik oluşturacaktadır. İki parçada aynı renkten oluşmuştur. Daha çok koyu tonda eteklerde uygulanan tesettür dantelli etek modelleri düğün, nişan, doğum günü, özel davetlerde ve dışarıda oldukça tercih edilmektedir.

Koyu renkli tesettür dantelli etek modelleri üzerinde kullanacağınız açık renk bir kıyafetle çok güzel bir kombin oluşturabilir ve şık bir görünüm kazanabilirsiniz. Bu tür kıyafetlerde kullanacağınız elbiseleri seçerken beyaz veya krem rengini tercih ederseniz hem modayı takip etmiş olursunuz hem de güzel bir kombin yapmış olursunuz. Bu tür kıyafetlerde ise topuklu ayakkabı tercih etmelisiniz. Bunun dışında birde sadece bilek kısımlarının dantel işlemeleriyle desteklendiği tesettür dantelli etek modelleri tesettürlü bayanların ilgisini çekmektedir. Bu modeller ötekilerine göre daha sade bir görüntüye sahip olmakla beraber genellikle dışarı gezmelerinde tercih edilmektedir. Bu modellerde ise daha çok açık renkli modeller tercih edilmektedir. Beyaz, pembe, deniz mavisi en çok tercih edilen modellerdir. Bunlarla beraber kullanılan ayakkabı modelleri ise babet türü ayakkabılar olmaktadır.

Şimdi de tesettür dantelli etek modelleri ile ilgili görsellerimize bakalım isterseniz.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Kış Modası başlıklı makalemizde en güzel Tesettür Kış Modası, en şık Tesettür Kış Modası ve Tesettür Kış kombinleri hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:sefamerve alti dantelli prenses etek
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ