Tesettür Kloş Etek Modelleri

Tesettür Kloş Etek Modelleri

Modatesettürevi olarak bu yazımızda siz tesettürlü bayanların her alanda kullanabileceği ve çok şık görünümlere sahip olan modern kloş eteklerden bahsedeceğiz.
Günlük yaşamda, dışarı gezmeye çıkarken, düğün nişan gibi yerlerde veyahutta özel bir davette kısacası günün her anında en özel zamanlarda bile giyebileceğiniz bir üründür. Aslında kloş İngilizce bir kelimedir. Kloş eteğin özelliği ise üstten bel kısmını tam kavraması ve aşağı ayak uçlarına gittikç genişlemesidir. Kısacası bir çan biçimindedir. Modern kloş eteklerin farklı modelleri mevcuttur. Bunları düz, pileli, kabarık şekilde ayırabiliriz. Günümüzde en çok kullanılan düz ve pileli modellerdir. Ancak modayla beraber kabarık modellerinin de daha fazla rağbet edileceği görüşündeyiz. Her alanda kullanılabilir olması, rahat bir kıyafet olması hasebiyle bayanların öncelikli tercihleri arasındadır. Daha çok sıcak renklerin tercih edildiği şık tesettür kloş eteklerde iyi bir kombin yapma imkanı çok fazla.

Mesela göz alıcı kırmızı pileli tesettür kloş modeliyle beraber giyeceğiniz beyaz bir veya elbiseyle muhteşem bir uyum yakalayabilirsiniz. Kullanacağınız ve içinde kırmızı rengi barındıran bir eşarpla kombininizi tamamlamanız mümkün. Başka bir örnek: siyah düz tesettür kloş eteğin üzerine giyeceğiniz kırmızı bir gömlek harika olacaktır. Kombininizi tamamlayacak ise düz ve siyah renkli bir olmalıdır.
Sizler için iyi bir kombin oluşturacak seçenek çok fazla. Yeter ki biraz dolaşın emin olun hem bütçenize göre hemde rahatınız ve şıklığınıza göre sayısız kıyafet bulacaksınız.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?