Tesettür Kuyruklu Balık Abiye Modelleri

  • 24 Mayıs 2019
  • 543 kez görüntülendi.

Yeni arayışlar içerisine giren tesettürlü bayanlar için önemli olan bir kıyafetten bahsedeceğiz bu yazımızda. Abiye çeşitlerinin önemli bir parçası olan bu modeller tesettür kuyruklu balık abiye modelleridir.

Aynı anda birkaç tasarımı içerisinde barındıran şıklığı ve göz kamaştırıcı güzelliğiyle tesettürlü bayanlar arasında büyük hayranlık uyandıran önemli bir kıyafet olmuştur. Bu tasarımlarda abiyelerin etek kısımları balık model dediğimiz modelde tasarlanmakta, etek kısmının üst tarafı dar olmaktadır. Bu dar kısım kimi zaman dizlere kadar gelse de kimi zaman daha yukarılarda bitebilmektedir. Daha sonra dizlerden sonuna kadar belli bir ölçü doğrultusunda genişlemektedir. Ayrıca tesettür kuyruklu balık abiye modelleri etek kısımlarının arka parçaları ön parçasına göre daha da uzun olmaktadır. Bir nevi kuyruk tarzında uzanmaktadır. Tesettür kuyruklu balık abiye modellerinde kuyruk kısımları daha çok oval olacak şekilde tasarlanmaktadır. Bu kuyruk modelleri kıyafetin tasarımına göre farklı boyutlarda olabilmektedir. Kimi zaman tam topuk kısmının ucuna kadar gelen kuyruk detayları kimi zaman ise çok daha uzun olup yerlerde sürüyebilmektedir. Tabi tesettür kuyruklu balık abiye modellerinde tasarımlar çoğu zaman bu iki detayla sınırlı kalmamaktadır. Bazen nakış motifleri bazen işlemeler bazen taş, pul ve sim gibi detaylar kıyafetlere eklenerek kıyafetler daha da gösterişli ve daha da canlı bir hale getirilir. Özellikle düğün ve balo gibi sizler için çok önemli günlerde tercih edilebilecek bu modeller birçok çeşidiyle sizleri beklemektedir.

Bir önceki yazımız olan Modamerve Tesettür Elbise Modelleri başlıklı makalemizde En Güzel Modamerve Tesettür Elbise Modelleri, En Şık Modamerve Tesettür Elbise Modelleri ve Modamerve Tesettür Elbise Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:düğün abiyeleri tesettür
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ