Tesettür Piliseli Tulum Modelleri

Tesettür Piliseli Tulum Modelleri

Her detay her kıyafette aynı etkiyi gösteremeyebilir. Bazıları kıyafetle uyum sağlarken bazıları tamamen kıyafetle bağımsız bir görsel oluşturabilmektedir. Bu yüzden kıyafet tercih ederken kullanılan detaylarla uyumlu olması gözden geçirilmesi gereken bir husustur. kıyafet modellerinde de birçok farklı detayı görebiliyoruz. Pilise detayları da bahsettiğimiz bu detaylardan biridir. Özellikle elbise, tulum, ve tunik gibi kıyafetlerle güzel uyum sağlayan bir detaydır. Tulumlarda ilk başlarda bu detayı göremesek te son dönemlerde çok fazla kullanılmaya başlandı. Bu doğrultuda üretimi yapılan de oldukça ilgi görmeye ve tercih edilemeye başlandı.

hem günlük kullanıma uyumlu olan ve dışarı çıkarken, arkadaş ortamında veya okulda kullanılabilecek kıyafetler olmuştur. Hem de özel davetlerin vazgeçilmez şık ve zarif kıyafetlerinden bir tanesi olmuştur. de özel davetlerin özel kıyafetleri arasında yerini almaya başlayan bir kıyafettir. Günlük kullanımdan uzak olan düğün, nişan, yemek daveti veya balo gibi ortamlarda oldukça şık duracaktır. Tasarım itibariyle zarif olan bu kıyafetler hem genç hanımlara hem de orta yaş hanımların tarzlarına uyumlu olabilmektedir. Bu yüzden kullanabilecek kişi sayısı da oldukça fazladır.

Genel olarak tek renk olarak üretilen piliseli tulum modellerinde en fazla görülen detay bel kısımlarındaki kemer ve kuşaklardır. Bu detaylarla piliselerin çizgileri korunmaktadır. Piliseler çoğunlukla bel kısmından başlayıp tulumların pantolonlarında boydan boya yer almaktadır. Bundan dolayı kıyafetlerin pantolon kısımları geniş ve rahat olmuştur. Bu durumda katıldığınız ortamda kıyafetin içerisinde sıkılmamanızı sağlayacaktır. piliseli tulum modellerinde kullanılan kumaşlar ince ve esnek kumaşlar olmuştur. Bu kumaşlarda kullanılan renklerde mat renkler değil canlı renklerdir. Mavinin ve pembenin birçok farklı tonuyla hazırlanmıştır. Özellikle kolye aksesuarlarıyla harika uyumu gözlerden kaçmamıştır. Açık renk şallarla kombin yapılan bu kıyafetleri mutlaka değerlendirmeye almalısınız.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?