Tesettür Saten Abiye Elbise

Tesettür Saten Abiye Elbise

Özel tasarım kıyafet arayan hanımların imdadına saten elbise modelleri yetişmektedir. Tesettürlü hanımlar arasında özel gün ve davetlerin vazgeçilmezleri arasında yer alan modelleri farklı tasarımlara sahiptir. Bu farklı seçeneklerle daha çok insana ulaşmayı hedefleyen abiye elbiseler, her dönemde farklı bir tasarımı ile ön plana çıkmıştır. Bu döneme damga vuran kıyafetlerden bir tanesi de tasarımları olmuştur. Tesettür abiye elbise modelleri içinden sıyrılan saten tasarımlar, genç kızların en özel günlerine şlik edecek şekilde tasarlanmaktadır. Gelin hep birlikte tesettür modellerine bir göz atalım.

Özel Gün Tasarımları Saten Abiye Elbise

Abiye elbise modelleri daha çok özel günlerde kullanılan kıyafetlerdir. Ancak saten kumaşlarla üretilen modeller, özel günler için daha uygun ve daha gösterişli kıyafetlerdir. Tesettür saten abiye elbise tasarımlarında kullanılan kumaşın yapısı ve görüntüsü ön plana çıkmıştır. Nazik bir kumaş olan saten kumaşlar, üzerinizde uzun süre sizleri rahatsız etmeden giyebileceğiniz kumaşlarla tasarlanmaktadır. Kaygan ve yumuşak yapısı gün boyu sizlerin bulunacağınız ortamda daha huzurlu hissetmenize olanak sağlayacaktır. Tesettür saten abiye elbise modellerinde dikkat çeken bir özellikte kumaşların parlak yapısıdır. Parlak görüntüsü, saten abiye elbiselerin daha gösterişli bir yapıda olmasına imkan sağlıyor.

Taşlı Saten Abiye Elbise

Tesettür saten abiye elbise modellerinde birçok detay kullanılmaktadır. Ancak bu kıyafete en çok yakışan ve en gösterişli olanlar taşlardır. Genellikle belli bir süs şeklinde tasarlanan taşlar, kıyafetin belli bir noktasına yerleştirilir. Taşlı saten abiye elbise modellerinde taşlar daha çok omuz bölgelerine eklenir. Omuz bölgesinden göğüslere kadar uzanan farklı motiflerle şık ve estetik bir görüntü sergiler. Özellikle parlak kıyafetlerde taşlar daha estetik bir görüntü sergilemektedir.

Kemerli Saten Abiye Elbise Modeli

Tesettür saten abiye elbise modellerinin dikkat çeken bir tasarımı da kullanılan kemerlerdir. Kıyafetlerde üst üste gelecek şekilde katlamalar ve pileler kullanılırken kemerlerle şık bir ikili olmasına çalışılmış. Bununla beraber abiye elbise modellerinin daha güzel ve özel bir duruş sergilemesine imkan sağlamaktadır. Kemerle çoğunlukla kıyafetle aynı renkte tasarlanmaktadır. Bazen taş gibi detaylarla da daha süslü hale getirilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?