Tesettür Spor Etek Modelleri

Tesettür Spor Etek Modelleri

giyimde spor kombinlerin daha çok pantolonlarla yapıldığını biliyoruz. Çoğu spor kombinde pantolonların öne çıktığını görüyoruz. Ancak eteklerle de çok fazla kombinin yapılabileceğini biliyoruz. Bunun içinde gerekli olan kıyafet tesettür spor modelleridir. Tesettürlü hanımların spor etek modelleriyle beraber eteklere ilgisi de yeniden canlanmaya başladı. Günün modasına uygun olarak üretimi gerçekleşen bu etekler birçok ortama da ayak uydurabilecek modellerdir. Özellikle genç hanımların tercihinde olan bu etek modellerinin popülerliği de günden güne artmaktadır. Önümüzdeki günlerde bu eteklerle yapılan kombinlerin daha fazla karşımıza çıkacağını umuyoruz.

Rahat

Hem rahatlığı hem de tesettüre uyumu için etek modellerini tercih eden tesettürlü hanımların bu sıralar gözde kıyafetidir tesettür spor etekler. Hemen hemen her kıyafetle kombin yapılabilecek bir parça olan bu kıyafetleri hem yaz aylarında hem de kış aylarında tercih edebilirsiniz. Sokağın her alanına uygun olan bu kıyafetler özellikle arkadaş ortamında ve dışarı çıkarken kullanılabilecek bir üründür. Tesettür spor etek modellerinde kullanılan kumaşlar rahat ve spor kumaşlar olmuştur. Daha çok düz etek modelleri ile tasarımı yapılan bu kıyafetler sıcak mevsimlerde daha fazla tercih edilen bir kıyafettir.

Tesettür spor etek modellerinde daha çok düz renkler tercih edilmektedir. Koyu renklerin daha fazla tercih edildiği bu etek modellerinde en çok kullanılan detaylar cep detayları olmuştur. Daha spor ve daha kullanışlı bir detay olan cepler, eteklerin iki tarafına da eklenmektedir. Açık renk modeller olsa da en fazla siyah ve lacivert renkler tercih edilmektedir. Ayrıca kemer aksesuarları da tesettür spor eteklerde kullanılan ve yakışan detaylardan biridir. Bunların dışında tercih edilen diğer aksesuarlar düğme ve fermuarlardır. Bazen gibi detaylarla süslenen tesettür spor etek modelleri uygun fiyatlı kıyafetlerden biridir. Özellikle 18-30 yaş arasındaki tesettürlü hanımların tercih ettiği bu modelleri önümüzdeki günlerde daha fazla görebiliriz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?