Tesettür Spor Gömlek

Tesettür Spor Gömlek

Kış mevsimini yavaş yavaş geride bırakmaya başlayacağımız önümüzdeki günlerde tesettür kıyafet modellerinde de yeni kıyafetler dolaplarda yerini almaya başlamak üzere. Her tarza ve yaşa uygun farklı kıyafetlerin olduğu ilkbahar yaz tesettür modasında şık ve zarif tasarımlar bu senede önemli olacak. Özellikle genç hanımların günlük hayatta kullandığı spor gömlekler, şimdiden mağazalarda ve alışveriş sitelerinde yerini aldı. Hem günün modasına uygun olan tasarımlar hem de genç hanımların tarzlarını yansıtan spor gömlekler, birçok markanın tasarımlarından biridir. Sonbahar kış modasına uygun olan tasarımları da bulunmaktadır. Yani kısacası modelleri hem yaz aylarında hem de kış aylarında tercih edilebilen kıyafetler arasında yerini almıştır.

Tesettür spor gömlekler daha çok uzun modeller olarak tasarlanan kıyafetlerdir. Sade modellerden ziyade çoğunlukla desenli modellerdir. En çok kullanılan desenler ise kare desenlerdir. Renkli ve çiçek tarzı desenlerden ziyade kare ve çizgi desenlerin yoğun olduğu kıyafetlerdir. Desenli modellerin yanında düz ve tek renk tasarımı olan birçok modeli bulunmaktadır. Tek renk modellerde açık ve canlı renklerin biraz daha fazla ilgi gördüğüne şahit oluyoruz.

Kombinleri

Genç tesettürlü hanımların son dönemde en fazla rağbet gösterdiği ürünlerin başında gelmektedir modelleri. Günlük hayatın tarzına en çok uyum sağlayan kıyafetlerden biri olması bu gömleklere ilgiyi oldukça fazla arttırmaktadır. Sokak modasına uygun tasarımlar olması birçok genç tesettürlü hanımın bu modelleri tercih etmesini sağlamıştır. Pantolonlarla beraber kombin yapılan modelleri kimi zaman önü açık kimi zamanda önü iliklenmiş şekilde kullanılmaktadır. Düğmeler iliklenmeden kullanılan modeller daha çok bir dış giysisi vazifesi görmektedir.

modellerinde en çok dikkat çeken özelliklerden biri de kullanılan düğme modellerdir. Geniş ve büyük düğmelerin kullanılması spor gömleklerin özelliklerinden biridir. Düğmelerde daha çok renkli olarak kullanılmaktadır. Yani kimi zaman kıyafetle aynı renkte kimi zamanda kıyafetle beraber dikkat çekecek farklı bir renkte kullanılmaktadır. Kıyafet tasarımı olarak çok fazla modeli olan bir çeşittir. Çok farklı kumaşlar kullanılabilmektedir. Bu yüzden uygun fiyatlara üretilebilen bir ürün olduğu için satışı da uygun olabilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?