Tesettür Spor Tulum Modelleri

  • 27 Kasım 2019
  • 202 kez görüntülendi.

Bazı tesettür kıyafetler genel yapısı itibariyle klasik kıyafetler olsa da kendi içerisinde spor tasarımları da bulunmaktadır. Çoğu insanın klasik kıyafetler kategorisinde değerlendiği tesettür tulum modelleri bazen spor tasarımları ile de piyasalarda yer almaktadır. Bizde bu yüzden yazımızda konusu üzerinde durmak istedik.

Tesettür tulum modelleri daha çok genç ve orta yaştaki tesettürlü hanımların çokça beğendiği ve çok tercih ettiği kıyafet tasarımlarıdır. Tesettür spor tulum modelleri ise genç hanımlar arasında popüler olan ve çokça tercih edilen bir kıyafettir. Tulum modelleri çoğu zaman özel günlerde ve davetlerde tercih edilen bir kıyafet modeli iken tesettür spor tulum modelleri daha çok sokakta tercih edilen yani dışarı çıkarken kullanılan bir kıyafettir. Kumaş, keten ve kot kumaşlardan üretilen bu tasarımları 18 – 28 yaş arası tesettürlü hanımlar çok fazla tercih etmektedir. Bu kıyafet tasarımları tek parçadan oluşmakta ve geniş tasarımlar şeklinde üretilmektedir. Tesettür spor tulum modelleri daha çok dışarıda kullanılan bir kıyafet olduğu için kıyafeti kullanacak hanımların içerisinde rahatça hareket edebilmesi amaçlanmıştır. Bu yüzden geniş tasarımlara özen gösterilmiştir. Tesettür spor tulum modellerinde dikkat edilen en önemli özellik kıyafetlerin sade olması ve daha çok kemer detaylarıyla birlikte kombin yapılmasıdır. Şallar ve spor ayakkabılarla kombin yapılan bu kıyafetlerde koyu renklere ağırlık verilmekte kiremit, yeşil ve mavi gibi renkler yoğun olarak kullanılmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Spor Kombinler başlıklı makalemizde En Güzel Tesettür Spor Kombinler, Tesettür Genç Spor Kombinler ve Tesettür Spor Kombin Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ