Tesettür Süet Ceket Modelleri

  • 05 Ekim 2019
  • 229 kez görüntülendi.

Özellikle sonbaharın serin ve üşüten günlerinde tesettürlü bayanlar dışarı çıkarken bir dış giysisi arayışına girmiştir. Bu arayışı karşılayan en güzel modellerden bir tanesi de tesettür ceket modelleridir. Tesettür ceket modelleri farklı yaştan, farklı tarzdan ve farklı bütçelerden tesettürlü bayanların arayış içerisinde oldukları bir model olduğu için farklı alternatifler sunmaktadır. Spor giyimi tercih eden genç ve orta yaşlı tesettürlü bayanların yöneldiği modellerden biride tesettür süet ceket modelleridir.

Son dönemlerde özellikle sonbahar ve ilkbahar mevsimlerinde karşımıza çok fazla çıkan şıklığı ve rahatlığıyla büyük beğeni kazanmış tasarımlardan bir tanesidir.  Özellikle 25 – 35 yaş arası tesettürlü bayanların ilgi gösterdiği bu tasarımlar hem kıyafetinize uyum sağlayacak hem de soğuk havaların etkisini kıracak modellerdir. Daha çok spor modellerle özdeşleşen tesettür süet ceket modellerinin klasik modelleri de söz konusudur. Uzun modellerin tercih edildiği tesettür süet ceket modellerinin farklı renk seçenekleri de söz konusudur.  Kahverenginin tonları, haki, pudra gibi renklerin yoğunluk kazandığı tesettür süet ceket modellerinin hem eteklerle hem de pantolonlarla kombin yapılabildiğini görmekteyiz. Düğmeli, kulaklı ve fermuarlı gibi modelleri en fazla tercih edilen modellerdir. Hem dar beden giyinen hanımlar için hem de büyük beden giyinen hanımlar için tercih edilebilecek modellerden biri olan tesettür süet ceket modelleri sıradan ceket fiyatlarına göre biraz daha yüksek olsa da çok fazla abartılmayacak fiyatlarla tesettür piyasasında tercih edilen kıyafetlerden bir tanesidir.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Desenli Kaban Modelleri başlıklı makalemizde En Güzel Tesettür Desenli Kaban Modelleri, Tesettür Desenli Kaban Modelleri ve Tesettür Ekose Desenli Kaban Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ