Tesettür Triko Elbise Modelleri

  • 30 Eylül 2018
  • 1.094 kez görüntülendi.

Son dönemlerin trend kıyafetleri arasında yer alan ve özellikle genç ve orta yaş tesettürlü bayanların ilgisini çeken bir ürün olan tesettür triko elbise modellerinden bahsedeceğiz. Daha önceki yazılarımızda trikonun ne olduğu hakkında bilgi vermiştik, bu yazımızda ise trikonun tesettür elbiselerle buluşmasından bahsedeceğiz.

Tesettür triko elbiselerin en önemli özelliği rahat ve şık bir kıyafet olmasıdır. Bu da tesettürlü bayanların bu ürüne yönelmesinde önemli bir etken olmuştur. Tek parça halinde üretilmekle beraber genellikle tek başına kullanılan bir üründür, ancak bazı modeller de pantolonla kombin yapılmaya ihtiyaç duyulmaktadır. Kalın bir kumaşının olmasından ötürü özellikle havaların yavaş yavaş soğumaya başladığı bu günlerde tercih edilebilecek tesettür kıyafetlerinin önemli bir parçasıdır. Genellikle düz ve sade modeller olarak tasarlansa da bazı modellerde çizgi detayları, bazı modellerde dantel detayları dikkat çekmektedir. Çoğunlukla tek renkten oluşan tercih edilmektedir, renkli modeller tercih edilirken de renklerin birbirine yakın olması dikkat edilen bir özelliktir. Özellikle sonbahar renklerini yansıtan tesettür triko elbise modellerinde en göze çarpan renkler gri, siyah, kahverengi gibi renkler olmuştur, bunu kırmızının tonları takip etmektedir. Bu kıyafetlerle beraber genellikle başörtüsü olarak şal modelleri tercih edilmektedir, bu şalların rengi de elbisenin rengine yakın olarak tercih edilmektedir. Tesettür triko elbise modelleriyle kombin yapılırken de daha çok spor veya babet ayakkabılar kullanılmaktadır.

Sizlerde sıcak yaz günlerinin yavaş yavaş geride kalmaya başladığı bu günlerde tesettür triko elbise modellerini tercih edebilir ve şık görünümünüze kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2018 Tesettür Giyim Modası başlıklı makalemizde 2018 Tesettür, 2018 Tesettür Giyim ve 2018 Tesettür Giyim Modası hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:tesettur triko elbise modelleri
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ