Tesettürün Favorilerinden Etekli Takım

Tesettürün Favorilerinden Etekli Takım

Farklı tarzlarıyla beğeni kazanan modellerinden biri de modellerine yer vereceğiz bu yazımızda. Son dönemlerde daha popüler hale gelen takım modelleri, artan ilgi sonucu şekillenmekte ve çeşitlenmektedir. Bu seçenekler tesettürlü hanımların bu kıyafet modelleri üzerinde daha fazla mesai harcamasına imkan sağlamıştır. Her döneme ve her tarza has tasarımların yer aldığı tesettürün favorilerinden etekli takım modelleri, yeni sezonda da ilgiyle takip edilmeye başlandı. Genç ve orta yaş kesim tesettürlü hanımların favorilerine aldığı bu kıyafetler şık ve özel tasarımlar olarak literatüre girmeyi başarmıştır.

En Güzel Modelleri

Genel olarak iki parça şeklinde tasarlandığını görüyoruz modellerinin. Altta etek kullanılırken üst kısımda kullanılan kıyafetler değişiklik göstermektedir. Kimi zaman bir kimi zaman bluz kimi zamanda gömlek şeklinde bir kıyafetle takım haline getirilmiştir. Üst kısım seçeneklerin fazla olması, daha çok tesettürlü hanımın en güzel tesettür etekli takım modelleri arasında tercih yapmasına imkan sağlamıştır. Bazen günlük kullanımda tercih edilecek şekilde tasarlanan etekli tesettür takım modelleri kimi zamanda özel davetlere uyumlu bir şekilde tasarlanmıştır. Bunun yanında bazen de üçlü ve dörtlü takım modelleri olarak tasarlanmıştır.

Etekli Tesettür Takım Modelleri

Bu tarz tasarımlarda daha çok tek rengin kullanıldığına şahit oluyoruz. Mat renkler, etekli tesettür takım modellerinde ikinci planda olurken canlı renklerin kullanılmasına özel gösterilmiş. Ne koyu ne de açık renklerden yana tercih yapılırken daha çok ara renkler kullanılmıştır. Bej, krem, kahverenginin açık tonları, lila, mavi, mor ve gri gibi renkler en çok ilgi gören ve tercih edilen renklerdir. Tesettür etekli takım modellerinde etekler çoğu zaman düz şekilde tasarlanırken bazen de veya pilise datayı ile süslenmektedir. Bazı takım modelleri kemer detaylarıyla süslenirken kullanılan başörtülerinde de tek renk modellerin kullanımı daha yerinde olacaktır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?