Şıklığın Öncüsü Tesettür Gömlekler

Şıklığın Öncüsü Tesettür Gömlekler

Tesettürde şıklık derken bazı kıyafetler akla gelebiliyor, bunların arasında yer alan gömlekler ise şıklığın ve zarafetin öncülerinden ve temsilcilerinden biri olmuştur. Her tesettürlü hanımın kendine haz izler ve tarzlar bulacağı şıklığın öncüsü , zarif ve şık olduğu kadar kullanışlı ve birçok mekana ve davete uyum sağlayabilecek kıyafetlerdir. Kimi zaman özel bir tasarımla katıldığınız davetin en göz alıcı konuklarından biri olabilecek tasarımlarla, kimi zamanda gününüzü kurtaracak ve ortamlarda sizlere şlik edebilecek modellerle tesettür pazarında yer almıştır. Bu özelliği ile hemen hemen her kesime ve her yaş grubuna hitap eden tesettür kıyafetlerden bir tanesi olmayı başarmıştır.

Her Tesettürlü Hanımın Tarzı

Tesettür gömlekler, seçenek ve tasarım olarak farklı şekillerde üretilen bir kıyafettir. Bu yüzden her kesime ve her tarza hitap edebilecek farklı farklı tasarımlar geliştirilmiştir. Kimi zaman desenli modelleri ile karşımıza çıkan tesettür gömlekler kimi zaman uzun kimi zaman da kısa modellerle üretilmektedir. Bazen cepli tasarımların tercih edilen bu kıyafetlerde bazen taş ve inci gibi, fular ve fırfır gibi detaylar kullanılmaktadır. Bu da her hanımın kendi tarzına uygun modelini bulmasına imkan sağlamıştır. Bunların yanında yaka ve düğme tarzıyla değişiklik gösteren modeller de bulunmaktadır.

Bir dönem gençler arasında biraz daha ikinci plana düşen tesettür gömlekler son dönemde yeniden bir popülerlik kazanmıştır. Bu popülerliğini 2023 yılında daha da artıracak gibi duruyor. Özellikle genç hanımların tuniklerin yanında gömlek modellerine ilgisi daha fazla olacak gibi. Hem eteklerle hem de pantolonlarla kombin yapılacak modelleri olan 2023 tesettür gömlek modelleri daha çok uzun tasarımların modaya yön veren kıyafetler olacaktır. Yaz aylarında renkli ve desenli modellerin ağırlık kazanacağı bu kıyafetlerde açık renklerin de tercih edileceğine şahit olacağız. Hem şallarla hem de eşarplarla kombini şık olan 2023 tesettür gömlek modelleri, sokak modasının en etkin kullanılan kıyafetlerinden bir tanesi olacaktır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?