Tül Detaylı Tesettür Elbise

Tül Detaylı Tesettür Elbise

her zaman için şık bir kıyafet olarak göze çarparken elbiseleri birbirinden ayıran çok farklı özellikler bulunmaktadır. Bunların başında elbiselerde kullanılan farklı detaylar gelmektedir. Kimi zaman elbiseye eklenen ufak bir parça, kıyafeti olduğundan farklı gösterirken kimi zamanda bir detay kıyafetin tamamına eklenecek şekilde tasarlanmaktadır. Bu durumda oldukça farklı elbise modellerinin tesettürlü hanımların beğenisine sunulmasına imkan sağlamıştır.

Dediğimiz gibi elbise modellerine çok farklı özellikler eklenebilmektedir. Bunların en önemlilerinden biri de detaylarıdır. Katıldığı her kıyafeti adeta baştan tasarlayan tüller, elbise modellerinin de hem modern hem de zarif bir görüntü kazanmasına imkan sağlamıştır. elbise modellerine en zarif havayı katan detayların başında gelmektedir tül detayları. Bu yüzden elbise modelleri arasında en çok beğenilen çşitlerden biri olmuştur .

Yıllardan beri tesettür piyasasında yerini başarılı bir şekilde koruyan modelleri, son dönemlerde daha fazla ilgiyle karşılaşmıştır. Yeni sezon elbise modasına uyum sağlayan tül detaylar, özellikle genç ve orta yaş hanımların yoğun ilgisiyle karşı karşıya kalmıştır. Bu elbise modelleri günlük tarzdan uzak bir görüntü sergilemektedir. Özel davetlere çok yakışacak ve ortama ayak uydurabilecek modelleri olan bu kıyafetler, zarif olduğu kadar gösterişli modellerdir.

Tüller kıyafetlerde iki farklı şekilde kendine yer bulmaktadır. Bunlardan birinde bölgesel olarak kullanılan tüller yer almaktadır. Kimi zaman kollarda kimi zaman da kısımlarında bulunmaktadır. Bir diğer tasarımda da kıyafetin tamamında tüller kullanılmaktadır. Genellikle elbise modelleri ile aynı renk olarak eklenen bir parçadır. Çoğunlukla sade ve düz olan tüller bazen özellikle dantel işlemeleri ile süslenmektedir.

Özel tasarımlar olan bu kıyafetler daha çok topuklu ayakkabılarla kombin yapılan kıyafetlerdir. Kombin olarak çoğu modeli şal kombinli olarak üretilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?